EvdekiBakıcım, Talentmondo markasıyla İtalya’ya açıldı
Arama
Girişim

EvdekiBakıcım, Talentmondo markasıyla İtalya’ya açıldı

Geçtiğimiz yılın Webrazzi Arena şampiyonu EvdekiBakıcım, yurt dışı seferine İtalya ile başladı. Bu yılın başında 675 bin TL yatırım alarak, yurt dışına açılma planını duyuran EvdekiBakıcım, bu planını nihayet Talentmondo markasıyla hayata geçirdi.

Eğitim dikeyine odaklanacak

İlk hedef olarak İtalya’yı seçen EvdekiBakıcım, ülkemizden farklı olarak İtalya’da özel ders dikeyine yoğunlaşacak. Büyümekte olan özel ders pazarını hedefleyen EvdekiBakıcım, İtalya’da Talentmondo.com adresinden hizmet vermeye başladı. Şu an için sadece hizmet verecek kullanıcı kayıtlarını kabul eden Talentmondo, önümüzdeki haftalarda hizmet arayışında olan kullanıcılara da kapısını açacak.

EvdekiBakıcım CEO’su Miraç Bal konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda büyümekte olan kişisel ders pazarının, 2018 yılı itibariyle 103 milyar doları aşmasının beklendiğini belirtti.

Standart eğitim sistemlerinin başarısızlığı ve ihtiyaç farklılıkları, aileleri çocuklarının yetenekleri doğrultusunda eğitim almaya yönlendirdiğini dile getiren Bal, Talentmondo ile amaçlarının, aileler ile çocuklara rol model olacak yetenekleri bir araya getirmek olduğunun da altını çizdi.

Önümüzdeki haftalarda Talentmondo’yu yönetmek için İtalya‘da ekip kuracağını da açıklayan EvdekiBakıcım, Türkiye’deki başarısını yurt dışına taşımayı hedefliyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. Altan Tanriverdi dedi ki:

    675bin TL ile yurtdışına açılmak mı? Mevcut işleyen işinizi diğer şehirlere genişletmek varken neden böyle bir macera?

    İtalya’da bu işlere dalmış biri olarak söyleyeyim, her şeyden önce giderleriniz TL karşısında çok güçlü bir para birimiyle olacak ve her ay büyüyerek bir sorun haline gelmeye başlayacak.

    Gelir elde etmemiz belki aylarınızı alacak, bu operasyonun mevcut işleyen projenizi de batırabileceğini düşündünüz mü?

Bir Yorum Yazın