GittiGidiyor Reklam Grubu Başkanı Levent Dicle, Milliyet'e transfer oldu

GittiGidiyor Reklam Grubu Başkanı Levent Dicle, Milliyet'e transfer oldu

Türkiye'de reklamcılık alanındaki 20 yıllık kariyerinde Gittidiyor'dan Sahibinden'e, DailyMotion'dan Turkcell Superonline'a tanınmış markalarda üst düzey görevler üstlenen Levent Dicle'nin yeni durağı Demirören Medya Grubu oldu. Son olarak GittiGidiyor Reklam Grubu Başkanı olarak görev yapan Dicle, Ağustos ayı itibariyle Demirören Medya Grubu'ndaki yeni görevine başladı.

Milliyet.com.tr ve alt markalarını yönetecek

Demirören Medya Reklam Grup Başkanı olarak atanan Dicle, yeni görevi kapsamında gruba ait online ve offline markalarla birlikte, eklenen yeni markalardan da sorumlu olacak. Milliyet ve Vatan Gazeteleri ile tüm eklerinden, Milliyet.com.tr ve Gazetevatan.com dijital yayın platformlarından, Milliyet.Tv, Skorer, Uzman Para, Pembenar, Milliyetemlak.com, Sonra Ne Oldu ve Milliyet Sanat markalarına ait tüm reklam ürünlerinden sorumlu olarak görev yapacak.

1975 Hollanda doğumlu olan Levent Dicle, iş hayatına Bireysel Hizmetler Satış Uzmanı olarak 1998’de Superonline A.Ş.’ de başladı. Dicle, sırasıyla Çukurova Holding, Doğan Online, Avrupa&Amerika Holding bünyesinde görevlerde bulundu. 2010-2015 yılları arasında Sahibinden.com’da Reklam Grup Başkanı ve Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında görev yapan Dicle, son iki yıldır eBay'e ait Gittigidiyor'un Reklam Grup Başkanı idi.

Dicle'nin gerek medya gerek internet girişimleri tarafındaki güçlü deneyiminin medya grubuna önemli bir katkı sağlayacağına şüphe yok.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.