Logo Yazılım, 10 milyon TL fona sahip Logo Ventures ile girişimlere yatırım yapacak
Yorumlar (4)
  1. 10 milyon TL ile kaç firmayı desteklemeyi düşünüyorlarmış: )

  2. Ne yaptığını bugüne kadar kimsenin anlamadığı ama her tarafta çok büyük destekler yapıyormuş gibi reklam amaçlı haberleri görünen Galata Business Angels'ın yaptığı 50-100K'lık yatırımlarla karşılaştırınca bayağı bir firmayı destekleyebilirler.

  3. Murat Yılmaz Murat Yılmaz

    Logo ilk önce yazılım yapmayı öğrensin.

  4. 10 Milyon Liralık fon küçümsenecek bir fon değil. Sıcak fırsatları yakalayabilecek bir proje desteklenirse bu fonla eldeki likitide artma ihtimali yüksek. Anahtar sözcük Selfie Çubukları. ShooterPod ve ShooterDrone adlarında 2 şık ürün üzerinde çalışıyorum. AR-GE'nin seri ilerlemesinde destek olurlarsa selfie çubuklarından daha çok satabilme ihtimali olan ve hatta yan gelir olarak çekilen fotoların da fotoğraf stüdyoları ile arasında entegre çalışacak yazılımı Printmatik ile durgun ama potansiyel olan bir sektöre damla etkisi yaparak eldeki mevcutları genişletebilme şansı olan idealist müteşebbise yatırım yapmak isterlerse Logo ve fonlarından istifade etmek isterim.

    Yok bu tip tüketici elektroniği üzerine oturtulmuş projeler değil de kendi sahalarında otomasyon programları üzerine projeler desteklenmek isteniyorsa KOBİMASYON ile de ortak bir çalışma içine girebiliriz hatırlatmasını yapmak isterim.