MNG Holding'in e-ticarete adım attığı Setmoda'ya detaylı bakış

MNG Holding'in e-ticarete adım attığı Setmoda'ya detaylı bakış

Geçtiğimiz Mart ayında MNG.com alan adı için 500 bin TL ödeyerek dikkatleri çekmeyi başaran MNG Holding, Setmoda markası ile e-ticaret sektörüne de adımını atıyor. Ülkemizin önde gelen şirket topluluklarından olan MNG Holding, Setmoda.com ile internetten alışverişe yeni bir soluk getirmek istiyor.

Sadece kadınlar için giyim ürünleri satan bir platform olan Setmoda, moda trendlerini yakından takip edecek. Aksesuar, giyim, çanta ve ayakkabı olmak üzere 4 farklı kategoride ürünlerini listeleyen Setmoda, değişen trendlere ayak uydurmayı da vadediyor. Satışta olan parçaları setler halinde de satacak olan Setmoda, "Modunu resetle" tuşu ile ürün önerilerinde bulunacak.

5 binden fazla ürün

Spor modu, pembe modu, basic modu, sokak modu, pop modu, minimal modu, denim modu ve bohem modu seçenekleri altında ürün önerilerinde bulunacak olan Setmoda, internet sitesinin yanı sıra hem Android hem de iOS platformları için mobil uygulama desteğine de sahip.

Ürünlerini setler halinde satarak rakiplerinden ayrılan Setmoda, yenilikçi anlayışı sayesinde farklı bir internetten alışveriş deneyimi sunuyor. Ortalama olarak 5 binden fazla farklı ürüne sahip olan Setmoda, ürün çeşitliliğini sürekli olarak değiştiriyor. Oldukça büyük bir depoya sahip olan Setmoda, Marmara bölgesi için 16 bin m2 büyüklüğünde bir depo kullanıyor.

MNG Kargo'nun da desteğini arkasına alan Setmoda deposu içinde bulunan MNG Kargo aktarma istasyonu sayesinde oldukça hızlı bir şekilde ürün gönderimi yapabiliyor. 99 TL üzerindeki alışverişlerin ücretsiz olarak gönderildiğini de ekleyelim. Dilerseniz Setmoda uygulamasına Android için buradan, iOS için ise buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.