Instagram yorum takiplerini kolaylaştırıyor
Dijital

Instagram yorum takiplerini kolaylaştırıyor

Dünyanın en fazla kullanılan sosyal ağlarından biri olan Instagram, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim yaşatmak için biz özelliğini daha geliştiriyor. Bu özellik ile yorumlar daha kolay takip edilebilecek.

Geçtiğimiz yıl yorumlara yanıt verme ve beğenme gibi yeni özellikleri getiren Instagram, bu yeni özellikler ile kullanıcılarını bir nebze mutlu etmişti. Ancak en büyük sorunlardan biri olan yorumlara yazılan yanıtları takip etmek hala çözülebilmiş bir konu değil. Zira, kullanıcılar etiketlenmedikleri sürece kendi yorumlarına yazılan yanıtlara yönelik bir bildirim alamıyorlar.

Platform bu konuda ilk adımı attı. Yorumlara yazılan yanıtların takibini kolaylaştırmak bir çalışma başlattı. Test aşamasında olan özellik hayata geçtiğinde yorumlar uygulamada  Facebook'taki yorum akışı gibi aşağıdaki gibi görünecek.

 

 

 

 

Özelliğin ne zaman hayata geçeceği henüz belli değil. Ancak hayata geçtiğinde bir çok kullanıcı ve işletme takipçileri ile etkileşime  daha kolay geçebilecek.

Yorumlar (2)
  1. Istanbul 3D Photography Istanbul 3D Photography

    Instagram paylaşımları kategorize etmemize olanak verse iyi olur. Örneğin benim hesabımda FC Barcelona animasyon videoları paylaşıyorum. Messi için hazırladıklarım Messi başlığında, Neymar JR için hazırladıklarım Neymar JR başlığına olsa iyi olurdu. Şu an instagramda koleksiyonlar özelliği gibi. Ama sadece kullanıcı görüyor bunu.

  2. Istanbul 3D Photography Istanbul 3D Photography

    İnstagram gif fotoğraf paylaşımına neden izin vermiyor? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.