Newton - Gravity Puzzle: Yerli bulmaca oyunu

Oynanışı ile dikkatleri çeken Newton - Gravity Puzzle, ülkemizden çıkmış başarılı mobil bulmaca oyunlarından. ODTÜ Teknokent Atom kuluçka merkezinde yer alan Binary Games tarafından geliştirilen Newton - Gravity Puzzle, merkezine yer çekimini alan eğlenceli bir oyun.

Umut Can Önel ve Doruk Uğur tarafından geliştirilen Newton - Gravity Puzzle, 15 Haziran itibariyle App Store'da kullanıma sunuldu. Yaklaşık 6 haftada geliştirilen Newton - Gravity Puzzle, 3,49 TL fiyat etiketine sahip. Sıra dışı bölüm tasarımlarına ve başarılı bir atmosfere sahip olan Newton, farklı oynanış mekanikleri sunuyor.

60 bölümden oluşuyor

Özellikle bulmaca sevenler için başarılı bir alternatif olan Newton'da amaç kontrol edilen topu A noktasından B noktasına ulaştırmak. Kulağa kolay gibi gelse de ilerledikçe zor bölümlerle karşımıza çıkan Newton - Gravity Puzzle, hem yer çekiminin kontrolü hem de karşımıza çıkan engeller nedeniyle zor fakat eğlenceli bir oyun olmayı başarıyor.

İçinde 60 farklı bölüm bulunduran Newton'a eklenecek yeni bölüm ve özellikler üzerinde şimdiden çalışılmaya başlandığını da ekleyelim. Henüz yolun başında olsa da 60 MB büyüklüğünde olan Newton - Gravity Puzzle'ın ilk haftasında 50 bin indirilme rakamına ulaşması hedefleniyor. Dilerseniz Newton - Gravity Puzzle (3,49 TL) oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.