Mynet'in yeni CEO'su Bilgen Aldan oldu

Türkiye'nin en büyük internet portalı Mynet.com'un yeni CEO'su Bilgen Aldan oldu. Aldan, Mynet bünyesindeki tüm internet hizmetleri ve içerik servislerinin yönetim süreçlerini yönetecek.

Yeni görevine 12 Haziran itibarıyla başlayan Bilgen Aldan, aldığımız bilgiye göre haberden eğlenceye, oyundan sosyal içeriklere otuzu aşkın internet hizmeti sunan Mynet.com’un tüm süreçlerinden ve stratejilerinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Bilgen Aldan, sektörün teknoloji ve internet odaklı şirketlerinde önemli tecrübeleri olan bir isim. Kariyerine Garanti Bankası’nda garanti.com.tr ve Garanti CepBank’tan sorumlu ürün müdürü olarak başlayan Aldan, uzun yıllar Turkcell bünyesinde; turkcell-im, Mobil İnternet ve 3G gibi ürünlerin tanıtım ve pazarlama çalışmalarını yürütmüştü.

Turkcell'in ardından Akbank’ta Akbank Direkt ve Pazarlama Müdürü, n11.com’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapan Aldan, son olarak Doğuş Grubu’nun yeni dijital yatırımı Doğuş Müşteri Sistemleri’nin pazarlama çalışmalarından sorumluydu.

Sabancı Üniversitesi İşletme ve Yönetim MBA programını tamamlayan Aldan, halen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama alanında doktora çalışmaları devam ediyor.

Bilgen Aldan'a yeni görevinde başarılar diliyoruz ve Mynet'in yeni döneminde ne gibi değişimler olacağını merakla bekliyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.