Girişim Ofisleri bu hafta Workinton'da
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri bu hafta Workinton'da

Paylaşımlı ofis konsepti Türkiye genelinde hızla yaygınlaşıyor ve Workinton bu işin öncülerinden biri. Urban Station markasıyla Türkiye'de yaklaşık beş yıl önce faaliyete başlayan girişim 2015'ten beri Workinton markasını kullanıyor. Bağımsız çalışanlardan yeni girişimlere kendine has bir kitlesi olan Workinton'ın İstanbul- Levent şubesini CEO'su Pınar Massena'nın ev sahipliğinde gezdik.

Yorumlar (4)
 1. Volkan Küçük Volkan Küçük

  Bu kadar yaygın olduklarını bilmiyordum. Sıcak ve güzel bir ortama benziyor. Anadolu yakasındaki lokasyonları da çok iyiymiş. Yolları açık olsun.

 2. Güzel gibi gözüküyor ama fotoğraflara baktım bazı masalar çok sıkışık yani oturduğunuzda tam arkanızda birisi var yada alttan karşınızdakine sürekli low kick atma durumu olabilir.

  Ben aylık masa kiralamayı düşündüm ama en azından karşımda ayağımın çarpmayacağı yada hemen yanımda nefesini duyabileceğim birinin olmayacağı bir masa bulmak isterim.

  Ama tasarım olarak bir topluluk içinde olup cevre genişletmek açısından çok güzel gözüküyor umarım başarılı olurlar. Ülkede girişimciler için devlettin zerre bişey yapmadığı dönemde böyle seçeneklerin olması çok güzel tabi biraz daha ucuzu olabilse tadından yenmez.

 3. UrbanStation'dan ayrılıp tamamen türk yatırımcılarla tekrar kurulması şahane bir adım. Yalnız, özellikle Levent şubesinde çok fazla yapay ışık ve ekranlar varmış. Her yer ışık ışık ışık, yer altında olduğu için doğal gerçi ama insanlar neden bu tarz kapalı ve ışıklı yerlerde çalışmayı tercih ediyor, anlamış değilim.

 4. Piyasadaki bir çok alternatifi deneyen bir freelancer olarak, en son Workinton'da karar kıldım ve 4 ay çalışma fırsatı yakaladım.

  Benim favorim Türk Telekom GS arena, otopark bedava ve çok sessiz. Onun haricinde kozyatağı and ve galata şubeside iyi.

  Tekli masalar küçük ancak toplantı masası gibi olan masalarda mevcut.