iPhone 8 muhtemelen iPhone 7'den daha büyük olacak
Teknoloji

iPhone 8 muhtemelen iPhone 7'den daha büyük olacak

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız iPhone 8'in olası görüntüleri olduğu söylenen görsellere dayanarak iPhone 8'in muhtemelen tasarımları hazırlanmış. Bu tasarımları, Apple konusunda önemli sızıntıların bilinen kaynağı Benjamin Geskin. Geskin bu tasarımları, iPhone fabrikasında çalışan ve tasarımla ilgili bilgi sahibi kişilerden aldığı bilgilere göre hazırladığını söylüyor.

iDrop News'de paylaşılan verilere göre iPhone 8 (ortadaki) iPhone 7'den daha büyük ve daha kalın olacak fakat iPhone 7 Plus'dan küçük olacak. iPhone 8'in tahmini ölçüleri ise şöyle: 143.59 x 70.94 x 7.57 mm

Henüz bu söylentilerin hiçbiri doğrulanmamış olsa da iPhone kılıf üreticileri de söylentiler doğrultusunda test kılıfları hazırlamış ve tüm hazırlıklar daha büyük iPhone 8 geleceği yönünde.

Yorumlar (2)
  1. Fotoparca Teknik Servis Fotoparca Teknik Servis

    iPhone 7 ve 8 modellerinde home tuşu değişimi yapılamıyor, bildiğiniz gibi daha önceleri home buton değiştiğinde Hata 53 kodu alınmaktaydı. Şimdi ise buton ve parmak izi tamamen çalışmaz duruma geliyor. İlerleyen zamanlarda bunun için bir güncelleme yayınlanır mı bilinmez.

  2. Orhan Orhan

    Yazılım güncellemesi çıkmadı henüz parmak izi için yakında çıkacağı söylentisi var.