Yerli sosyal medya yönetim platformu Sociality.io 2 bin hesapta kullanılıyor

Yerli sosyal medya yönetim platformu Sociality.io 2 bin hesapta kullanılıyor

Sizlere daha önce tanıttığımız yerli sosyal medya yönetimi platformu A6 Social yenilendi. Küresel hedefli olarak yeniden yapılanan girişim, yoluna Sociality.io markasıyla devam ediyor.

Marka ve ajansların tüm sosyal medya hesaplarını tek bir noktadan yönetebilmesini ve raporlayabilmesini sağlayan girişimin bize verdiği bilgiye göre, platform Türkiye'de bugüne kadar kırka yakın firma ve ajansa hizmet verdi.

Sayıları 2 bini geçen sosyal medya hesabının yönetilmesine aracılık eden Sociality.io'da kullanıcılar, 700 milyondan fazla takipçiye-aboneye ulaşıyor.

Bugüne kadar yalnızca Türkiye pazarını hedefleyen girişim, yeni markasıyla ve İngilizce dil seçeneğiniyle beraber global pazarda şansını deneyecek.

Sociality'nin kullanımı, sosyal medya hesaplarında içerik yönetimi (zamanlama, ekip içindeki içerik onay akışları gibi) operasyonuyla sınırlı değil. Platform aynı zamanda kullanıcılarına rakip analizi ve anahtar kelimi takibi gibi ek hizmetler de sunuyor.

Kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek olmadan ilk ay ücretsiz deneme süresiyle sunulan Sociality, aylık 69 dolarlık fiyatlardan başlayarak kullanıcılarına SaaS modeliyle hizmet veriyor. Girişimin referansları arasında Garanti Emeklilik, Çiçek Sepeti, WPP ve Vivaki Türkiye gibi tanınmış markalar var.

Sociality ekibiyle konuştuğumuzda son bir senede platformda yönetilen sayfa sayısının yüzde 100 arttığını öğrendik. Diğer yandan girişim cirosunu da son bir yılda 6 katına çıkarmış.

Öyle görünüyor ki A6 Social olarak daha çok kurumsal şirketlere hitap eden girişim, markasını yenileyip yüzünü globale dönerek satış süreçlerini online'a geçirmeyi, büyümesini de kontrol edilebilir bir hale getirmeyi hedefliyor. Sociality ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.