Tapu.com 1.2 milyon dolar yatırım aldı [Son Dakika]

Tapu.com 1.2 milyon dolar yatırım aldı [Son Dakika]

Değerleme raporlu tapuların, açık artırmayla alıcılarını ve fiyat seviyesini bulduğu pazar yeri Tapu.com'un yeni tur yatırımını aldığını öğrendik. Gerçekleşen yatırım turunun 1.2 milyon dolar olduğu da aldığımız bilgiler arasında.

Şirketin mevcut yatırımcılarından Earlybird, Can Yücaoğlu ve Banu Küçükel tarafından gerçekleştirilen yatırımla birlikte, Tapu.com'un kuruluşundan itibaren aldığı toplam yatırım miktarı yaklaşık 3 milyon dolara yükselmiş oldu.

Hafızaları tazelemek için, şirket kuruluş aşamasında yukarıda ismini saydığımız yatırımcılar ve Hasan Aslanoba'dan 500 bin dolar ve sonrasında da aynı yatırımcılardan yaklaşık 1.3 milyon dolar yatırım almıştı.

Bugüne kadar Türkiye'de 57 şehirde satış tamamlayan ve ayda ortalama 50 tapu (gayrimenkul) satışı gerçekleştiren Tapu.com'un, bu yatırım turundan sonra tahminen 12-15 ay içinde büyük yeni bir tur planladığı da aldığımız duyumlar arasında.

Hatırlarsanız 15 Aralık 2016'da şirketin kurucusu ve CEO'su Emre Erşahin ile gerçekleştirdiğim bir video röportajı yayınlamıştık. Eğer tekrar izlemek isterseniz, ya da henüz izlemediyseniz bu haberin üstüne iyi gidebilir. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.