Techstars New York kış programına katılan 14 girişim

Techstars New York kış programına katılan 14 girişim

Günümüzün en etkili hızlandırıcı programlarından Techstars New York, girişimcilerini yatırımcılarla buluşturduğu Investor Day etkinliği düzenliyor. Kış programına katılan 14 girişimin sunumlarının yer aldığı etkinlikte yatırımcılarla buluşan girişimcilerle görüşen TechCrunch'ın paylaştığı listedeki girişimler şu şekilde sıralanıyor:

ConductorToplu taşıma planlamasını gerçek zamanlı olarak yapan mobil uygulaması Apple ve Google'dan daha doğru bilgi verme iddiasında.

Dossier: Ekip içinde ortak çalışmayı düzenleyen yeni bir Slack alternatifi. Hem Slack hem Trello gibi popüler uygulamalardan özellikler var.

Eevo: Yayıncılar için VR platformu sayesinde sanal gerçeklik uygulamaları tasarlamanın maliyeti ciddi ölçüde düşüyor.

Ephemeral: Kaybolan dövme mürekkepleri tasarlayan girişim, gerçek görünen ancak aylar ya da yıllar sonra silinen dövmeler için çalışıyor.

Lean Systems: Rota optimizasyon algoritmalarıyla önce engelli kullanıcılara ardından filo taşımacılığına sunmayı planlıyor.

Halion Displays: Düşük güçle çalışan ve dışarıda hala görünür olan ekranlar geliştiriyor.

Narmi: Web ve mobil bankacılık uygulamaları geliştirmek için finansal kurumlarla birlikte çalışıyor.

Stan Group: Açık kaynak kodlu istatistiksel modelleme dili Stan'i ticarileştirmek için çalışıyor.

ThinkLoot: Yüz mimiklerini ve ses tonlarını okuyan video konferans yazılımı, özellikle satış temsilcilerinin görüşmelerini değerlendirmelerini sağlıyor.

ThreadGenius: Görsel arama teknolojilerini bir adım ileri götürerek, benzer estetik çizgiye sahip ürünleri tamamlayıcı olarak öneriyor. Moda ve iç mimari alanlarda yaygınlıkla kullanılabilir.

Vidrovr: Video içeriğini analiz eden girişim, yayıncıları hedefliyor. Gazeteci ya da blogger'lar yazdıkları bir haberle ilgili video içeriğini kolaylıkla platform üzerinde arayıp, kolaylıkla kullanabiliyor.

De-ice: Uçakların buzlarının çözünmesini bugünkü çözümlerden yüzde 50 daha ucuza ve 30 dakika daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Litimetrics: Avukatlar için yasal teknoloji motoru olarak tanımlanan ürünü machine learning destekli olarak davalar ve taraflarla ilgili bilig toplamaya yardımcı oluyor.

Vitae Industries: Talebe göre kişisel ilaç üretilmesini sağlayan 3D yazıcı girişimi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.