Tinder web sürümünü kullanıma sunmaya hazırlanıyor
Dijital

Tinder web sürümünü kullanıma sunmaya hazırlanıyor

Mobil çöpçatanlık uygulaması Tinder, resmi blogu üzerinden yaptığı bir açıklamayla kullanıcıları tarafından merakla beklenen web versiyonunu devreye alacağını duyurdu.

Tinder bugüne dek sadece iOS ve Android platformlarında, kendi mobil uygulaması üzerinden çalışıyordu. Bundan sonrasında ise Tinder web sürümüyle masaüstü web tarayıcılarında da çalışacak. Tinder yaptığı resmi açıklamada bu geliştirmenin sebebini herkesin 4G hızında bağlantısı olmamasına ve akıllı telefon sahibi olmamasına bağladı.

Tinder'ın web sürümüyle atak yapması, artık akıllı telefonu olmayan bir hedef kitleye göz dikmesini de bir strateji değişikliği olarak görmemiz mümkün. Tinder'ın gözünü, ABD ve Avrupa gibi akıllı telefon penetrasyonunun yüksek olduğu ülkelerden başka ülkelere çevirdiğini de tahmin etmek mümkün değil. Bununla birlikte son dönemde Tinder'ın bazı fenomenlerle reklam yaptığına da şahit olmuştuk.

Yorumlar (1)
  1. Mehmet Can Mehmet Can

    Böyle bir uygulama ile bir teşebbüs etmek isteyen fakat kitlelere sıcak gelecek belki de antipati oluşturacak bir isim arayışı olanlar var ise Manitahane.com devir usulü ile satılıktır. Sloganı da hazır. Uygulama girişinde "Damsız Girilir :)" ibaresi olmasın tatlı bir tebessüm oluşturabilir. Güzel bir logoda tasarladım. Dilenirse uygulama geliştirmede de yardımcı olabilirim. İlgilenen var ise [email protected] adresine tekliflerinizi göndermenizi rica ederim.