iPhone'u Android telefona dönüştüren akıllı kılıf: Eye

iPhone'u Android telefona dönüştüren akıllı kılıf: Eye

Belki de bugüne kadar gördüğümüz en ilginç iPhone aksesuarlarından biri olan Eye, iPhone kullanıcılarına Android deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Kısacası iPhone'u Android telefona dönüştürebilen bir akıllı kılıf olan Eye, Kickstarter arayıcılığıyla karşımıza çıktı. Aynı anda hem iPhone hem de Android telefon kullanma imkanı sunan Eye, kısa zamanda hatırı sayılır bir destek toplamayı başardı.

iPhone'nun arka yüzeyine yerleşen 5 inçlik Full HD AMOLED bir ekran sayesinde Android kullanım imkanı tanıyan Eye, kablosuz şarj desteği de sunuyor. Çift sim kart, her zaman açık ekran, NFC ve kulaklık girişi gibi özelliklere de sahip olan Eye, Helio P20 işlemcisini kullanıyor.

2800 mAh bataryayla karşımıza çıkan akıllı kılıf, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama sunuyor. 256 GB'a kadar microSD kart desteğine de sahip olan Eye, Android 7.1 Nougat işletim sistemini kullanıyor. Orta segment teknik özelliklere sahip bir Android telefonu iPhone'nun arka yüzüne yerleştiren Eye, iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 ve 7 Plus modelleri tarafından kullanılabilecek.

Özellikle kulaklık girişine sahip olmayan iPhone 7 modelleri için güzel bir alternatif olan Eye, iPhone'un ana kamerasını Android telefonun ön kamerası olarak kullanmaya ve başarılı selfie'ler çekmenize de olanak sağlıyor.

Oldukça kısa bir süre içerisinde 734 destekçiden 102 bin dolar toplamayı başaran Eye, 32 gün boyunca destek toplamaya devam edecek. Ağustos ve Eylül aylarında gönderilmeye başlanacak olan Eye'ın 4G desteklemeyen modeli 95, 4G destekli modeli ise 129 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.