Snacie, sağlıklı atıştırmalıklar için online kutu abonelik servisi [İndirim kodu]

Snacie, sağlıklı atıştırmalıklar için online kutu abonelik servisi [İndirim kodu]

Online kutu abonelik servisleri için beslenme dikeyi denemeye hala açık bir alan. Meal Box'tan Rafinera'ya görece olgun girişimlerle birlike Brekkersclub gibi sadece kahvaltı gibi spesifik servisler verenleri bile gördük. Bunlar arasına yeni eklenen Snacie, hızlı tüketilen gıdalarla online kutu aboneliğinin dinamiğini birleştiriyor.

Snacie, sağlıklı atıştırmalıklar için online kutu abonelik servisi sunuyor. 2016 Aralık sonunda faaliyete başlayan Snacie'nin kurucuları daha önce gıda üretimi yapan aile şirketinde çalışan Musa Kurel ve yine aile şirketi gıda perakendecisi olan Nuri Akkaya. Alanlarındaki bilgi birikimini Snacie ile yenilikçi bir şekilde yorumlayan ikili, servisi yaklaşık bir yılda geliştirmiş.

Henüz iki ayı geride bırakan Snacie, herhangi bir pazarlama kampanyası yapmadan 150 üyeye ve 7 bin 500 tekil ziyaretçiye ulaştığını paylaşıyor. Kutu aboneliklerinin sürdürülebilirlikleri için sadakat programı önemli bir tamamlayıcı servis ve Snacie bunun için, üyelerine  kişiye özel teşekkür mesajı, kalori takvimi, kartpostal gibi küçük hediyeler gönderiyor.

Snacie, evde, ofiste, yolda tükettiğimiz atıştırmalıkları sağlıklı alternatiflerle değiştirmek istiyor. Katkı maddesi kullanılmadan üretildiğini söylediği ürünlerin protein ve lif oranı yüksek, kalorisi düşük ve doğal. Snacie'nin hedef kitlesi diyet ya da spor yapan kişiler, ofiste ya da günlük hayatında sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek isteyen bilinçli tüketiciler.

nacie'yi benzerlerinden ayıran bireysel müşteriler kadar kurumsal şirketleri de hedefleyen bir girişim olması. Apple, EA Sports, Visa, Tesla, Mailchimp ve çok sayıda şirket ofislerinde, çalışan memnuniyeti için sağlıklı atıştırmalık ürünler bulunduruyor ve bu tip şirketlerin tümü Snacie için potansiyel müşteri olabilir.

Snacie online abonelik servisini haftalık, iki haftalık ya da aylık olmaz üzere üç ayrı periyotta sunuyor. Kurucuları abonelik modelini kullanıcıları için daha rahat bir e-ticaret deneyimi sunmak için tercih ettiklerini söylüyorlar. "Kullanıcılar sevdiği ve sürekli talep ettiği ürünler için yeniden kart bilgilerini girmek, tekrar sipariş oluşturmak yerine abonelik modeliyle, ürünlerine özel bir deneyimle sahip olabiliyor. Girişimler için abonelikler şirketlere sağladığı sürekli gelirle finans dengesini daha rahat kurmalarını sağlıyor" diyor Musa Kurel.

Snacie Webrazzi okurlarına özel, tek seferlik siparişlerde kullanabileceğiniz yüzde 25 indirim sunuyor. Bunun için promosyon bölümüne webrazzi25 kodunu girmeniz yeterli.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.