Brekkersclub online kahvaltı abonelik servisine İstanbul'da başladı
E-Ticaret

Brekkersclub online kahvaltı abonelik servisine İstanbul'da başladı

Online abonelik modelini yemek siparişiyle birleştiren yeni girişim Brekkersclub faaliyete başladı. Benzerlerinden farklı olarak yalnızca kahvaltı servis eden Brekkersclub, İstanbul'un belirli bölgelerinde hizmet veriyor.

Henüz birkaç hafta önce yayına başlayan Brekkersclub'ın kurucu ortakları İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Teknosa, Migros ve Ziraat Teknoloji şirketlerinde çalışan Uğurcan Şen ve aynı üniversitede Gıda Mühendisliği çalıştıktan sonra Tazedirekt ve Modanisa'da iş deneyimi kazanan Eda Gülkanat. İkili geçtiğimiz yıl sonunda üzerinde çalışmaya başladığı Brekkersclub fikrini yaklaşık yedi ayda hayata geçirdi.

Brekkersclub.com adresinden erişebildiğiniz kahvaltı servisi, yoğun iş temposunda güne sağlıklı bir kahvaltıyla başlamak isteyenleri hedefliyor. Abonelik esaslı servis 5 iş gününden (haftalık) başlayarak 20 iş gününe (aylık) kadar farklı paketler halinde satılıyor. Grup ya da VIP abonelik seçenekleri sayesinde Brekkers kahvaltı kulübüne şirketler de üye olabiliyor.

Screen Shot 2016-08-17 at 15.26.56

Kahvaltı için zengin bir mönü sunan Brekkersclub'da dilerseniz geleneksel Türk kahvaltısı, farklı sandviçler ya da pancake, waffle ve müsli gibi farklı alternatiflere yönelebiliyorsunuz. Başlangıç için gün seçimini size bırakan sitede, ertesi gün siparişler için talebinizi saat 15:00'e kadar iletmeniz gerekiyor.

Brekkersclub, yurt dışında bugüne kadar farklı örneklerini gördüğümüz girişimlerin Türkiye'deki ilk örneklerinden biri. Akla Mealbox ve Rafinera gibi girişimleri getirse de başlıbaşına bir kahvaltı servisi olmasıyla bu servislerden ayrışıyor. Online yemek abonelik servislerinde yeni bir dikeye odaklanmasıyla girişimin iyi bir başlangıç yaptığını söyleyebiliriz.

Yorumlar (13)
 1. iyi güzel de menüler de yumurta yok yumurtasız kahvaltı nası oluyomuş ki

  1. Berdanbircan Berdanbircan

   Sipariş gelene kadar yumurta soğuyup kötü olur diyedir muhtemelen..

  2. Haklısınız, proteinsiz kahvaltı olmuş bunlar :)

  3. logosu da yumurta ustelik :)

 2. Emin Karagil Emin Karagil

  Yumurtayı belirten arkadaş sanırım ağır köylü.. Hangi luxury breakfastta egg var?

  1. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

   Soğumuz yumurtanın iyi olmayacağını düşünmüş olabilirler. omlet halinde belki sadece beyazı olarak sandviçe eklenebilir. Gelenekler kahvaltıya bile koymamışlar ..

  2. Sende kendi özünü yitirmiş özden düşmüş ağır batı sevdalısı bi adamsın. " Hangi luxury breakfastta egg var ne demek? " Türkiye'desin kardeşim sen rahat ol. Biz kahvaltı diyoruz senin dediğin o şeye (luxury breakfast). Yumurta ayrıca (egg) değil. Eleştireceksen birisini önce kendinden başla canım kardeşim.Türkçe başladığın cümleyi ingilizce bitirme bu 1.cisi. 2.cisi de " Köylü Milletin Efendisi " aşağılayacak şekle burdan başlama istersen. Sende okumuş aydın görünümlü kendini geliştirememiş bir bireysin bence.

  3. Sende ağır cahillik var galiba araştırıp gelmeni tavsiye ediyorum.

  4. Ugur Dogan Ugur Dogan

   luxury breakfast egg dediya şehirli oldu :D

  5. Mezzomorto Mezzomorto

   Luxury dediğiniz 'breakfast'ta protein yoksa, neyleyim öyle lüksü.

 3. o yumurtayı yemeyecektin :) dersin sonra luxury breakfastta egg var mıdır yok mudur bilmem ama bizde yumurta önemli usta..

 4. Nihatgulsen Nihatgulsen

  11 lira çok birde abone olcaz. gayrettepe metro da 5 liraya güzel sandviçler alıyorum. burada ki kahvaltı salonlarında 10 liraya menemen veya kahvaltı tabağı + sınırsız çay.

  1. Hizmeti ayağınıza getirdikleri için, ürün maliyetine eklenen ilave masraflar oluyor.kutu,nakliye... 11 tl makul böyle bakınca