Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Sınırlı kontenjana sahip Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda erken kayıt indirimi için son günler

Sınırlı kontenjana sahip Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda erken kayıt indirimi için son günler

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı, Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programının yeni dönem kayıtları açıldı.

Her kullanıcının rahatlıkla paylaşım yaptığı sosyal medya kanallarını, markaların nasıl etkin kullanacaklarını örneklerle anlattığımız eğitim programının sonunda, konuşan değil konuşturan markayı oluşturacak sosyal medya uzmanlarının yetiştiği eğitim programı sınırlı kontenjana sahip.

Alanında, Türkiye’nin en etkili isimleri eğitmen olarak katıldığı Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda sınırlı kontenjan ve erken kayıt indiriminin kapanacak olması nedeniyle gecikmeden kaydınızı tamamlayın.

11 Mart'ta başlayacak Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hatırlayacağınız üzere İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek.

6 haftalık eğitim maratonuyla ilgilenenlerin, önemli isimlerin bulunduğu eğitmen listesinde buradan ulaşabileceğini belirtelim. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’na kayıtlar kapanmadan avantajlı kayıt olmak isteyenler buradan ulaşabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.