Not tutmak için en iyi 7 mobil uygulama

Hayatımızın her anında işimizi kolaylaştıran mobil uygulamalar not tutmak istediğimizde de imdadımıza yetişiyor. Bu yazımızda hem Android hem de iOS platformları için sunulan en iyi 7 not tutma uygulamasını sıralıyoruz.

Evernote

En popüler not tutma uygulamalarından Evernote, sadece bir mobil uygulama değil. Android ve iOS'in yanı sıra Mac ve Windows platformlarında da kullanılabilen Evernote'un, ücretli ve ücretsiz versiyonları var. Evernote uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Google Keep

Google'ın not tutma uygulaması olan Keep, listemizdeki en renkli uygulama. Hem listeler oluşturmanıza hem de notlar tutmanıza olanak sağlayan Keep uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

OneNote

Microsoft'un not uygulaması olan OneNote, uygulama içerisinde yapacağınız çizimlerle not tutmanıza olanak sağlıyor. Listemizdeki diğer seçeneklerin aksine Windows Phone platformu için de mevcut olan OneNote, Evernote uygulaması gibi Mac ve Windows platformlarına da destek veriyor. OneNote uygulamasını Android için buradan, Windows Phone için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Simplenote

Sadece 22 MB'lık küçük boyutlarıyla öne çıkan Simplenote, oldukça sade ve düzenli bir tasarıma sahip. Automattic firması tarafından geliştirilen Simplenote uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Any.Do

Oldukça işlevsel bir uygulama olan Any.Do, sadece not tutmak için değil takvim ve hatırlatıcı olarak da kullanılabiliyor. Mobil platformların en başarılı not tutma uygulamalarından olan Any.Do, Google CalendarOutlook ve Microsoft Exchange gibi önemli servislerle de senkronize bir şekilde çalışabiliyor. Any.Do Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Todoist: To-Do List

Özellikle çevrimdışı kullanım desteği vermesiyle öne çıkan Todoist: To-Do List, uzun süredir verimlilik kategorisinin en beğenilen uygulamalarından. Evernote uygulamasında da olduğu gibi hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunan Todoist: To-Do List uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Wunderlist: To-Do List & Tasks

Listemizin son uygulaması olan Wunderlist: To-Do List & Tasks, özellikle projeler üzerinde çalışan kalabalık gruplar için en iyi alternatiflerden. Mac ve Windows platformları için uygulama desteğine de sahip olan Wunderlist'i Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.