Bireysel temizlikçileri sistemine dahil eden Temizlikyolda, mobil uygulamasını yeniledi

Bireysel temizlikçileri sistemine dahil eden Temizlikyolda, mobil uygulamasını yeniledi

Temizlik hizmetleri için popüler online pazar yeri Temizlikyolda, 2017'ye girerken önemli yenilikleri de devreye alıyor. Bugüne kadar kurumsal temizlik şirketleriyle çalışan Temizlikyolda, bireysel profesyonel temizlikçileri sistemine dahil ediyor.

Bugüne kadar temizlik şirketlerine talep yönlendiren bir servis olarak çalışan Temizlikyolda, bireysel temizlikçileri sistemine dahil ederek pazar yeri odağını genişletiyor. Ancak girişimin bağımsız temizlikçilerle birlikte standart hizmet vurgusunu güçlendirmesi gerekiyor. Bunun için Temizlikyolda aracılığıyla çalışan temizlikçilerin markalı T-shirt ve ekipmanları kullanmaya başlaması planlanıyor yakın zamanda.

Mobilin karşı konulmaz ağırlığı

Dördüncü yılını geride bırakan Temizlikyolda, Türkiye'de 12 şehirde ve KKTC'de hizmet veriyor. 2017'ye yönelik bir diğer hazırlığını mobil uygulamasını yenileyerek yapan Temizlikyolda, uygulamasının en sık kullanılan bölümlerinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Ev temizliği kategorisinde tam gün ya da yarım gün ev temizliğini ekleyen Temizlikyolda, online kredi kartı, BKM Express ile ödeme seçeneklerini ve kredi kartı bilgilerini saklama özelliklerini sunuyor. Kullanıcılar alacakları temizlik servisini diledikleri sıklıkta tekrarlanacak şekilde düzenleyebiliyorlar.

Ek olarak halı yıkama ve kuru temizleme kategorilerinde fiyat karşılaştırma özelliğine kavuşlan Temizlikyolda mobil uygulaması üzerinden spesifik bir ihtiyacınızın farklı servis sağlayıcılar tarafından ne kadar ücret karşılığında sunulduğunu görebiliyorsunuz.

Var olan müşterileri tutmak

Kurucusu Hakan Kibar, yeni müşteri edinimi kadar var olan müşterilerinin Temizlikyolda'yı tekrar tekrar kullanımının öneminden bahsediyor açıklamasında. Girişim, bunun için pazar yerine sadakat puanlarını bir süre önce eklemişti. Kullanıcıların her bir temizlik talebinde puan toplamasına izin veren Temizlikyolda, bu puanları platformdan oluşturacağınız diğer temizlik taleplerinde kullanmanıza izin veriyor.

Temizlikyolda geçtiğimiz Mayıs'ta aldığı yatırımla 5 milyon TL değerlemeye ulaşmıştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.