GoDaddy, WordPress hizmetleri sunan WP Curve'ü satın aldı

GoDaddy, WordPress hizmetleri sunan WP Curve'ü satın aldı

Dünyanın en büyük alan adı şirketlerinden GoDaddyWordPress siteleri için destek hizmetleri sunan WP Curve'ü satın aldı. Finansal detayları açıklanmayan satın almayla WP Curve'ün 39 kişilik çalışan kadrosu ve şirket varlıkları tümüyle GoDaddy'ye geçti.

screenshot-2016-12-06-00-34-59

2013 yılında Dan Norris ve Alex McClafferty tarafından kurulan WP Curve, Avustralya merkezli bir şirket. WordPress kullanıcılarının tüm ihtiyaçları için çözüm üreten WP Curve, güvenlik, site tasarımı, SEO, trafik artışı gibi konularda müşterilerine destek sağlıyor.

WordPress tabanlı bir internet sitesinin gelişmesi için tüm desteği sağlayan WP Curve, bu hizmeti aylık 79 dolardan başlayan fiyatlarla sunuyor. Halen binden fazla müşteriye sahip olan WP Curve, Haziran 2013 tarihinden beri toplamda 44 bin iş tamamlamış durumda.

Satın alma işleminin ardından şirketin müşterileri üyeliklerini devam ettirmek için GoDaddy'ye transfer olacak. WP Curve şirketinin kurucularından olan Alex McClafferty, GoDaddy'e katılarak WP Curve'e liderlik edecek. Dan Norris ise pek çok farklı proje yürüttüğü için GoDaddy'e katılmayacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.