Yapı Kredi'den Mobil Bankacılıkta Devrim! [Canlı Yayın]
Webrazzi TV

Yapı Kredi'den Mobil Bankacılıkta Devrim! [Canlı Yayın]

 • Bankaların dijital yatırımları artarken mobil dönüşüm konusunda öncü işler dikkat çekiyor. Yeni teknolojileri konuştuğumuz Webrazzi Online serimizin destekçisi de olan Yapı Kredi bugün önemli bir yenilikle karşımızda.

Bankaların dijital yatırımları artarken mobil dönüşüm konusunda öncü işler dikkat çekiyor. Yeni teknolojileri konuştuğumuz Webrazzi Online serimizin destekçisi de olan Yapı Kredi bugün önemli bir yenilikle karşımızda.

Sadece mobil uygulamada değil, içinde ATM'nin de bulunduğu müşterinin mobil olduğu her alanda mobil çözümlerini yenileyen Yapı Kredi'nin lansmanıyla sizleri baş başa bırakalım, sonrasında röportajlarla günü aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (2)
 1. Lansmanı yapan Sn.Yakup Doğan; Bankacılık sektörünün gelmiş geçmiş en yaratıcı, analitik, vizyoner, cesur ve kaliteli yöneticilerinden birisidir. Birçok projenin arkasında o vardır.

  Kendisiyle bir dönem çalışma fırsatı yakaladım. Bu dönem içerisinde bana kattıkları paha biçilmezdir.

  Birçok bilgiyi (-ki bunlar muhtemelen daha önce kimsenin bilmediği şeylerdir) sizi son derece zorlayıcı metodlarla aktarır. Öğrendiklerizin değerini ise çok sonra anlarsınız. :-)

  Kendisini bu platformlarda daha çok görmek, dinlemek ve izlemek istiyoruz.

 2. Mobil parmak izi kullanımını hırsızlara davetiye çıkarıyordu iptal ettiler. Üzülmeyin çare bulundu :) yapı kredi müşterisini yolda durdurun, biraz tartakladıktan sonra parmak izi ile iphone u, yüz tanıma ile de yapı kredi uygulamasını açın en yakın paramatiğe bolca para gönderin, bu kadar basit :)

  Vizyonda son düzlükteyiz :)