BiTaksi'ye yolculuk sırasında ödeme seçimini değiştirme özelliği eklendi

BiTaksi'ye yolculuk sırasında ödeme seçimini değiştirme özelliği eklendi

Araç çağırma uygulamaları için ödeme seçenekleri yeni müşterilere ulaşma açısından kritik. Uber'in yakın zamanda Türkiye'de nakit ödeme seçeneğini uygulamasına eklemesinin ardından BiTaksi de uygulamasına yenilikçi bir çözüm ekledi.

BiTaksi mobil uygulamasının son güncellemesiyle devreye alınan özellik, kullanıcılarına sürüş sırasında ödeme seçimini değiştirme imkanı getiriyor. Bitaksi, nakit, kredi kartı ve BKM Express olmak üzere üç farklı ödeme yöntemiyle taksi çağırmanızı sağlıyor. Normal koşullar altında, uygulamayı açıp, taksi çağırdığınızda son seçtiğiniz ödeme yöntemi, siz değiştirene kadar varsayılan ödeme yöntemi olarak kullanılıyor. Bu durumda, acil taksi çağırmanız gerektiğinde, ödeme seçeneğini değiştirmeyi unutabiliyor ya da yolculuk sırasında son dakika değişikliklere ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Ödeme seçenekleri arasında esnekliği arttıran değişiklik, rakip uygulamalara göre BiTaksi'yi bir adım öne çıkarıyor, özellikle kullanıcı deneyimi açısından.

Ancak BiTaksi sürücülerinin değişikliği nasıl karşılayacağı soru işareti. Zira kullanıcının ödeme seçeneği BiTaksi sürücüleri açısından, yolcuyu alma kararlarını etkileyen bir faktör. Sürücüler özellikle kısa mesafe yolculuklarda kredi kartından şikayetçi olabiliyor ya da nakit ödemeyi tercih edebiliyor. Ödeme seçeneğinin yolcu için esnekleştirilmesi sürücüleri bu açıdan "disipline de edebilir". BiTaksi, standart hizmet anlayışının olmadığı taksi endüstrisinde, pazarı dönüştürürken, ilk günden beri yeni standartlar getirme misyonu da taşıyor.

BiTaksi iOS kullanıcıları, ödeme seçimini değiştirme özelliğini bugünden itibaren uygulamaya gelen güncellemeyle kullanabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.