Workinton, Pınar Massena liderliğinde büyüyecek
Kariyer

Workinton, Pınar Massena liderliğinde büyüyecek

Türkiye'de paylaşımlı ofis konseptinin önemli oyuncularından biri olan Workinton, artık iş dünyasının deneyimli isimlerinden Pınar Massena'ya emanet. Profesyonel kariyerinde bir çok başarılı projeye imza atan Massena, Workinton’da "Managing Director" olarak görev yapacak.

Pınar Massena, Workinton'dan önce Boyner Holding, Emek Sigorta, Inter Sigorta, Demir Sigorta, Çelebi Holding, Batıgöz Hastaneleri ve Martı GYO gibi şirketlerde önemli tecrübeler kazanmış bir isim. Özellikle Boyner Holding’in 220 bin üyeli Back-Up markalarının kuruculuğunu ve liderliğini yapmasıyla tanınıyor.

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Massena, 12 farklı iş merkezinde, toplam 9000 m2 alanda hizmet veren ve üye sayısı 5 bini bulunan Workinton’un tüm operasyon süreçlerinde yetkili isim olacak.

Yorumlar (1)
  1. Tasdemir Tasdemir

    Workinton gerçekten çok güzel, diğer ortak çalışma alanlarından farkı ise çok fazla şubeye sahip olması. İstanbul'un birçok noktasında ve Ankara, İzmir'e gittiğimizdede kullanabiliyoruz.

    Ancak sorun şuki hep İstanbul'un ortasında şubeleri. Özellikle Bakırköy ve Kadıköy gibi merkezi noktalara ulaşamın kolaylığı sebebiyle mutlaka açılması gerekir. Ayrıca Beylikdüzü ve Kurtköy gibi hava alanına yakın İstanbul'un uç noktalarınada şube açılması harika olur.