10 bin eşleşmeyi geçen yerli arkadaşlık uygulaması for8, Like Premium özelliğini devreye aldı
Girişim

10 bin eşleşmeyi geçen yerli arkadaşlık uygulaması for8, Like Premium özelliğini devreye aldı

Kullanıcılarını fotoğraf yerine sekiz saniyelik videolarla eşleştiren yerli mobil arkadaşlık uygulaması for8, uygulamasından sonunda gelir yaratmaya başlıyor. Kısa süre önce yayınladığı Android uygulamasıyla hızlanan for8, bu süreci Like Premium özelliğini devreye alarak avantaja çevirmek istiyor.

Levent Atlas, Vehbi Yurdakurban ve Onur Turnalar‘ın ortak yapımcısı olduğu for8, ilk kez geçtiğimiz Mayıs'ta kullanıcılarla buluşmuştu. Geçen sürede 35 bin indirilmeyi geçtiğini söyleyen for8, uygulaması üzerinden 10 bin 385 eşleştirme yapıldığını belirtiyor. for8 içinde eşleştirmeler, Facebook profilinizden alınan yaş, cinsiyet ve konum bilgilerinizle birlikte, sekiz saniyelik videoların ait olduğu profillerin karşılıklı beğenisine dayanıyor.

for8, yeni sunduğu Like Premium özelliğiyle bu kuralı ücretli kullanıcılar için bozuyor. Ücretsiz sürümde, kullanıcılar, profillerini kimin beğendiğini göremiyor ve uygulama, beğeni ancak karşılıklı olduğunda sizi haberdar ediyor. Like Premium alan kullanıcılarsa profillerini kimin beğendiğini görebiliyor ve dilerse bu profilleri beğenebiliyor. for8 Android uygulamasının ardından yeni gelir modelleri kurgulamaya başladığını not ediyor.

Yorumlar (5)
  1. Hanifi Demirel Hanifi Demirel

    tinder cakmasi. ilham almak filan degil bu. bayagi cakmasi olmus

  2. sadece android uygulama var sanırım ve 5bin-10bin indirilme olduğu görünüyor. 35 bin indirilme sayısına nasıl ulaşıldı?

    1. uygulama apple store da bulunmaktadır

  3. bende yeni bişey sandım sıradan flörtçü uygulaması, "arkadaşlık uygulaması" başlığı tam oturmuş "sosyal medya" falan denmesin bu tip uygulamalara. 20 senedir var olan bir sistem, mesaj atmak paralı, beğendi paralı vs... çook eskiden kalbimde-com diye bir site vardı, bu işin ağa babalarından falandı, habire mail gelirdi şu şu sana mesaj attı hadi sen de at, tamam, o ney "paralı üye olmalısın !"

  4. Woow Naber Woow Naber

    Türkiyede pc açmasını bilen yazılım yazıp uygulama yapmaya başladı.Zaten uygulama baştan sona error kokuyor.Birde premium diye bir şey çıkarmışlar.Şu uygulamalar piyasadan çekildikce başarılı uygulamalar güb yüzüne çıkabilecek.