Yeni MacBook Pro'nun Türkiye fiyatları belli oldu

Yeni MacBook Pro'nun Türkiye fiyatları belli oldu

Apple bugün yeni Macbook Pro modellerini tanıttı ve elbette ki fiyat tarifesi de güncellendi. Yeni MacBook Pro'nun Apple Store Türkiye sayfasındaki fiyatlara göre Touch Bar ve Touch ID taşıyan yeni modeller 7 bin 199 TL'den başlıyor. Güncel yazılımları ve en üst seviye özellikleri istediğinizde ise tavan fiyat 18 bin TL'yi geçiyor.

Kısaca bahsetmek gerekirse, MacBook Pro'nun tuş takımının üstün kısmında yer alan Touch Bar tuş takımına oldukça farklı yetenekler kazandırırken, Touch ID parmak izi ile bilgisayar kilidini açmanızı sağlıyor.

Bugün tanıtılan ürünler arasında 2.0 GHz işlemcili 13 inçlik Touch Bar taşımayan yeni bir MacBook da var ve 5 bin 999 TL fiyat etiketine sahip. Ancak Touch Bar özellikli bir MacBook Pro almak istediğinizde en az 7 bin 199 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Eğer 15 inçlik yeni MacBook Pro'da 2,7 GHz i7 işlemci, 2 TB SSD, 4 GB bellek ve Final Cut Pro X ve Logic Pro X'in son sürümlerini tercih ederseniz tavan fiyat 18.429 TL oluyor. Final Cut Pro X ve Logic Pro X'in yeni sürümlerini almam deseniz bile 17.099 TL gibi ikinci el bir araba parası ödemeniz gerekiyor. :)

Aşağıda temel fiyatlandırmaları görebilir. Apple Store sayfasında tercihlerinize göre değişen fiyatları görebilirsiniz.

yeni-macbook-pro-fiyatlari

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.