Startup Lounge 2016 girişimlerini yakından tanıyalım [Video röportaj]
Etkinlikler

Startup Lounge 2016 girişimlerini yakından tanıyalım [Video röportaj]

Webrazzi Summit 2016'nın en önemli parçalarından biri olan Startup Lounge, 50 girişime ev sahipliği yaptı. Daha önce sizlerle tam listesini paylaştığımız girişimler; konferans boyunca çok önemli iş birlikleri yakalama, geri bildirim toplama ve yatırımcılarla tanışma şansı yakaladılar.

Startup Lounge iş ortaklarımızdan olan İTÜ ARI Teknokent ve ODTÜ Teknokent bünyesindeki 10'ar girişimin de yer aldığı Startup Lounge turumuzu keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.

Konuşabildiğimiz kadarıyla tüm girişimlerin oldukça memnun ayrıldığı Startup Lounge alanımız; hatırlarsanız konferanstan yaklaşık 1 hafta önce 'sold-out' olmuştu. Önümüzdeki sene Startup Lounge'a kayıt olmak için elinizi çabuk tutun! :)

Yorumlar (2)
  1. Aralarında ciddi bir projenin olmaması çok garip. Ya da ciddi projeler bu etkinliğe katılmıyor, bilemiyorum ama bu yıl da biraz sönük gibi... Geçen yıl da öyleydi... Bu etkinliğin duyurusu iyi yapılamıyor onu belirtiyim...

  2. Rasim Ünlü Rasim Ünlü

    Girişimlere destek olması açısından bu haber neden sponslu paylaşılmıyor sayfanızda? Birde 1000 eurodan sattığınız fuaye alanı kontenjanını anında bitirdik diyorsunuz 50.000 euro kazanıyorsunuz 1000 lira bile sponsorlu paylaşıma vermeyemi korkuyorsunuz? size para kazandıran bu genç girişimlerin duyulmasına daha fazla destek olmalısınız hep bana hep bana olmaz!!!