Webrazzi Summit 2016'nın konferans programı belli oldu!

Webrazzi Summit 2016'nın konferans programı belli oldu!

Türkiye'nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2016 için geri sayım tüm hızıyla sürüyor!

2 bine yakın katılımcısı ve birbirinden değerli konuşmacılarıyla Türkiye ile yakın coğrafyada gündem belirlemeye hazırlanan Webrazzi Summit 2016'nın konferans programı belli oldu. (Türkçe ve İngilizce)

Bu sene iki ayrı salonda (Ana Salon ve Dijital Salon) düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2016; Nevzat Aydın ile Arda Kutsal'ın söyleşisiyle açılıyor. Webrazzi Summit sahnesi, Nevzat Aydın'ın ardından sırasıyla Kaan Terzioğlu, Hanzade Doğan Boyner ve Selçuk Yorgancıoğlu'nu konuk ediyor.

Selçuk Bey'in ardından her iki salonda da 15:40'a kadar konuşmalar devam ederken 15:40 ile 17:30 arasında ise Webrazzi Arena düzenleniyor. Webrazzi Arena ödül töreninin ardından Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut söyleşisiyle konferansımız sona eriyor.

webrazzi-summit-poster
Webrazzi Summit 2016, birbirinden değerli 30'dan fazla konuşmacıyı sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor

Bu arada her ne kadar programda yer almıyor olsa da Startup Lounge alanımızda yer alan 50 girişim de konferans boyunca sizlerle tanışmayı bekliyor. Tabii Startup Lounge dışında fuaye alanındaki standların da ilginizi çekeceğine eminiz. Hatta bu sene fuaye alanında oldukça dikkat çekici bir sürprizimiz de olacak, detaylar için ne yazık ki 19 Ekim'i beklemeniz gerekiyor. :)

Eğer hala biletinizi almadıysanız siz de Webrazzi Summit 2016 için biletinizi hemen şimdi Webrazzi Store üzerinden satın alabilirsiniz. 19 Ekim Çarşamba günü bu yoğun programla beraber görüşmek üzere!

Hızlıca bakmak isteyenler aşağıdaki görselden programı inceleyebilir.

summit-program-tr

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.