Kolektif House mobil uygulamasını yayınladı

Kolektif House mobil uygulamasını yayınladı

Türkiye'de paylaşımlı alanlarıyla yeni ofis kültürünün öncülerinden biri olan Kolektif House, mobil uygulamasını sonunda yayınladı. Kolektif House imkanlarını misafir ve üyelerine açan uygulama, Kolektif House'un üyeleriyle öncelikli iletişim kanalı haline gelebilir.

kolektif-house

iOS ve Android için yayınlana uygulamayı kullanmak için Kolektif House üyesi olma zorunluluğu bulunmuyor. Eğer üye değilseniz, uygulama, Kolektif etkinlikleriyle ilgili bilgi almak, Kolektif'in özel dergisi KoMag'i okumak ve paylaşımlı ofiste yer alan firmaları görmek gibi temel bazı işlevleri elinizin altına getiriyor. Üyeler içinse Kolektif House'da toplantı odası kiralama en sık kullanacakları fonksiyonlardan biri olabilir. Buna ek olarak Kolektif House'un üyelerine özel avantajlar sunduğu paketi KoPerks'i uygulama içinden satın alabiliyorsunuz.

Halihazırda kendine ait bir kitleyi oluşturmayı başarabilen Kolektif House ve benzeri girişimler için mobil açılımı oldukça kritik bir geliştirme. Kitlenin kendi içindeki etkileşimi arttırmasını sağlayabilecek, sosyal odaklı iyileştirmeler Kolektif House'u üyelerine bir adım daha yaklaştırabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.