Microsoft yeni proje yönetim aracı Planner’ı kullanıma açtı
Arama

Microsoft yeni proje yönetim aracı Planner’ı kullanıma açtı

microsoft plannerMicrosoft, Aralık 2015’te ön tanıtımını yaptığı yeni proje yönetim aracı Microsoft Planner‘ı tüm kullanıcılara açtı. Planner şirketin Office 365 ürünüyle birlikte gelecek ve çalışacak.

Microsoft Planner şirketler için geliştirilmiş bir proje yönetim aracı. Planner üzerinden projenizi oluşturabilir ardından bitirilme tarihleri, durum raporları, e-posta hatırlatmaları gibi birçok proje yönetim fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Planner doğrudan Office 365 ile birlikte sisteminize geldiğinden, kullanmak için ekstra bir kurulum veya yapılandırma yapmanıza gerek yok. Microsoft ofis serisini düzenli olarak kullanan şirketler için Planner’ın gerçekten çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak uygulama kendi başına çalışamadığı için şu anda Office 365 kullanıcıları dışında bir hedef kitlesi bulunmuyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (4)
  1. İlker dedi ki:

    Proje Yönetimi araçları konusunda bu kadar çok seçenek olmasına rağmen ülke ihtiyaçlarını sağlayan bir sistem pek yok gibi. Umarım bu boşluğu Microsoft her ülkenin alışkanlıklarına göre doldurmayı başarır.

  2. kapyakala dedi ki:

    Güzel bir haber, teşekkürler.

  3. Ozan ÖZEN dedi ki:

    365 haricine açmadıkça yaygınlaşamayacak. diğer prod. ürünlerine devam.

Bir Yorum Yazın