iyzico, girişimci destek paketi iyziStart'i duyurdu!

iyzico, girişimci destek paketi iyziStart'i duyurdu!

Türkiye'de ve çevre ülkelerde en önemli çevrimiçi ödeme girişimi olmayı hedefleyen iyzico, girişimciler için iyziStart adlı destek paketini duyurdu. iyziStart programına dahil olan girişimler, ilk üç ay boyunca tek çekim işlemlerinde komisyon ücreti ödemeyecek ve mentor desteği alacak.

Bugün yapılan tanıtımla girişimcilere kapılarını açan iyziStart, girişimcilere hem platform olarak dolaylı yoldan finansal bir destek sunacak hem de mentorluk desteği verecek. Son 3 yıl içinde faaliyete geçen, çevrimiçi ödeme alan ve iyziStart iş ortakları* tarafından hızlandırılan ve farklı bir çevrimiçi ödeme sistemi şirketinin girişimcilik paketini kullanmayan tüm girişimciler bu programa katılabilecek. 

100 bin TL'ye kadar komisyonsuz tek çekim

Tek çekimde 100 bin liraya kadar komisyonsuz ödeme imkanı sunan iyzico, girişimcilerin sertifikalı bir eğitim alacağını ve iyzico’nun 'ofis saatleri' ile özel tanışma (networking) etkinliklerine de katılabileceği belirtiyor. Keza iş ortaklarının çeşitli destekleri olacağını da paylaşıyor.

iyzistart girisim destek

Şimdiye dek aldığı 21 milyon TL’lik yatırımla Türkiye’deki en önemli girişimlerden biri olan iyzico, Paypal'den önce İran'a giriş yaparak çevre ülkelerde etkili olma iddiasını somutlaştırmıştı. Mart ayında iOS ve Android uygulamalarını yayınlamış, Nisan ayında da her ay ortalama 400 yeni işyerini sisteme dahil ettiğini paylaşmıştı.

iyziStart adımı teorik olarak iyzico'nun hem pazar rekabeti açısından hem de Türkiye'deki girişimcilere hız kazandırması açısından oldukça faydalı olacak gibi gözüküyor. Sürecin pratik neler getireceğini ise zaman içinde göreceğiz.

Detaylı bilgi ve başvuru için iyzico.com/iyzistart adresini ziyaret edebilirsiniz.

*iyziStart iş ortakları: Etohum, Game Garage, Girişim Fabrikası, Hackquarters, İTÜ Çekirdek, KWORKS, Startupbootcamp İstanbul, StartersHub, Sabancı Üniversitesi SuCool İnkübasyon Merkezi, Viveka, Arya Kadın Yatırım Platformu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.