x

Webrazzi Dijital’16 konferans programı belli oldu!

webrazzi-dijital1625 Mayıs Çarşamba günü Point Hotel Barbaros‘ta düzenleyeceğimiz Webrazzi Dijital’16 konferansımızın programı belli oldu.

Dijital dünyaya dair merak ettiğiniz tüm konu ve trendlerin işleneceği Webrazzi Dijital’16 konferansımızda aynı zamanda sektörün tüm değerli isim ve şirketleri de tüm gün boyunca bizimle olacak.

Siz de hemen şimdi Webrazzi Dijital’16 için kaydınızı yapabilirsiniz. Unutmayın, erken kayıt avantajı 22 Mayıs’ta son buluyor. Ayrıca Webrazzi VIP Pass kampanyamızın da devam ettiğini hatırlatalım. Webrazzi VIP Pass sahibi olarak Webrazzi’nin 2016 yılında düzenleyeceği tüm etkinliklere katılma hakkı kazanabilirsiniz.

Webrazzi Dijital’16 Programı

dijital16-programi

Webrazzi Dijital’16 Konuşmacıları

Webrazzi Dijital konferansının yeni tur konuşmacıları; Unite.ad kurucu ortağı Arman Acar, Adform Türkiye ve MENA bölgesi Yönetici Direktörü Cem Eroğlu, Perform Group Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Emre Uğurlu, TEB Dijital Pazarlama Müdürü Gülben Yağcı, YouTube kanalıyla geçtiğimiz yılın en hızlı yükselen isimlerinden Hayrettin, İÇİL Eğitim ve Danışmanlık Strateji Danışmanı Mustafa İçil, TODO Yapım Kurucu Ortağı Tolga Doğruer ve Sherpa Kurucusu Yakup Bayrak oldular.

Arman Acar - Unite.ad

Arman Acar – Unite.ad

atilla yurtseven

Atilla Yurtseven, Ofpof

Cansın Mert

Cansın Mert – ebebek

Cem Eroğlu - Adform

Cem Eroğlu – Adform

Cenk Karaduman - Accenture

Cenk Karaduman – Accenture

Emre Faks

Emre Faks – Hürriyet

Emre Fİtoglu

Emre Fitoloğlu – Boyner

 

Emre Uğurlu - Perform

Emre Uğurlu – Perform Group

Ersan Özer - Mediakraft Türkiye

Ersan Özer – Mediakraft Türkiye

Gülben Yağcı - TEB

Gülben Yağcı – TEB

Hayrettin

Hayrettin

Mustafa İçil

Mustafa İçil

Richard McCrossan - Genesys

Richard McCrossan – Genesys

Rima Erdemir - MedyaNet

Rima Erdemir – MedyaNet

sinan-gunal

Sinan Günal – Project House

Tolga Doğruer - TODO

Tolga Doğruer – TODO

Yakup Bayrak - Sherpa

Yakup Bayrak – Sherpa

Yuce Zerey Unilever

Yüce Zerey – Unilever

Yunus Güvenen - Digitouch

Yunus Güvenen – Digitouch

Webrazzi Dijital’16 Sponsorları

Webrazzi Dijital konferansının Elmas Sponsoru TEB, Platin Sponsorları BKM Express ve GittiGidiyor, Altın Sponsorları CrenvoİK, Genesys ve Perform Group, Gümüş Sponsorlarımız AdformBiletall ve emarsys‘e destekleri için Blogelli’ye tekrar teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Dijital’16 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsor

Adform

Destekleyen

Bu arada geçen sene düzenlediğimiz Webrazzi Dijital’15‘in video görüntülerini Webrazzi’de izleyebilmeniz mümkün. Etkinlik için biletinizi hemen şimdi online olarak satın almak isterseniz indirimli erken kayıt dönemi sona ermeden aşağıdaki formu kullanarak ya da bu linkten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın