Doğan Grubu, Radikal'i kapatıyor! [Güncellendi]

Doğan Grubu, Radikal'i kapatıyor! [Güncellendi]

Radikal.com.tr de kapanıyor. Bize ulaşan duyumlara göre Doğan Grubu, yaklaşık iki yıl önce yalnızca dijital bir yayın haline getirdiği Radikal'i tamamen kapatmak için düğmeye bastı. Radikal.com.tr sayfasının bir hafta içinde yayınını durduracağı, konuya yakın kaynaklardan bize aktarılan bilgiler arasında.

Aldığımız duyumlara göre Doğan Grubu, Radikal ile birlikte diğer dijital yayınlarıyla ilgili yeniden yapılanmaya gidiyor. Hürriyet Aile, Bigpara, Mahmure gibi özel yayınların Hurriyet.com.tr altında subdomain'ler haline getirilmesi planlanıyor. Radikal.com.tr için de benzer bir duyum bize ulaşmış olsa da kaynaklarımız kapanışın çok daha yüksek bir olasılık olduğunu belirtiyorlar.

Türkiye'de milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Radikal'in kapatılma kararıyla ilgili resmi bir açıklama henüz yok. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme: Haberimizden kısa bir süre sonra gelişme Radikal gazetesi çalışanları tarafından da doğrulandı. Paylaşılan tweet'lerle birlikte Radikal'in kapanacağı haberi kesinleşmiş oldu.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.