Psikologlara özel SaaS girişimi: psikologofisi.com

Psikologlara özel SaaS girişimi: psikologofisi.com

Psikologlar için özel olarak geliştirilmiş bulut tabanlı SaaS girişimi psikologofisi.com kısa bir süre önce açıldı. Psikologların kendilerine özel mobil uyumlu bir web sitesini ve danışan ilişkilerini yönetebileceği bir CRM aracını sunan girişim, aynı zamanda online olarak görevlerini icra etmelerini de sağlıyor.

Yakın gelecekte psikologlar için bir pazaryeri olmayı amaçlayan girişim, danışanların psikologofisi.com üzerinden online terapi almasını sağlayacak. Sistem sayesinde danışanlar ödemelerini kredi kartıyla psikologlara yapabilecek. Böylece psikologofisi.com psikologlar için hem bir yönetim aracı hem de yeni bir online ofis olacak.

Bugüne kadar psikologlar ve danışanları bir araya getiren sağlıklı bir platform olmadığını gören yeni girişim, psikologların online olmasını sağlayacağı, ödeme tahsil edebileceği; danışanların ise anında psikolog desteğine başvurabileceği bir sistem olarak tasarlanmış. Bu pazaryeri aktif bir şekilde kullanıldığında hem psikologlar için hem de danışanlar için oldukça faydalı yanları olduğunu söyleyebiliriz.

psikologofisi-featured

psikologofisi.com girişiminin sahibi şirketin bir önceki girişimi ise avukatlar için bir SaaS platformu olan Lawoud'du. Şirketin ikinci girişimi, kurucusu Ali Fehmi Turan'dan aldığımız bilgilere göre ayrı bir operasyona sahip. Psikologofisi.com'un CEO'su Ayça Özaslan, CTO'su ise Göktuğ Boğaç Öğel olmuş. Fakat girişim Lawoud'da edindiği tecrübeyi de buraya aktardığını söylüyor. Çok da kolay olmayan SaaS işinde bu tarz tecrübeler oldukça önemli. Bakalım psikologofisi.com, psikologlar ve bir psikologa danışması gereken konuları olanlar tarafından kabul görecek mi?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.