Stickker.net: Türkiye’nin Stickermule’u olmak istiyor [%25 indirim]

Stickker.net

ABD’de gördüğümüz belli başlı girişim modellerini kendimize uyarlamakta maalesef yeterince hızlı değiliz. Bu şekilde gözden kaçırdığımız işlerden biri de çıkartma/etiket sitesi Stickermule idi. Fakat kısa süre önce açılan Stickker.net bu boşluğu doldurmaya aday bir girişim.

Fatih Kadir Akın‘ın kurucusu olduğu Stickker.net, Ocak ayı sonunda sessiz sedasız bir açılış yapmıştı. Başlangıçta sınırlı sayıda etiket içerdiği için yer vermemiştik ama şu anda 250’den fazla hazır etiket satışa sunuluyor. Artık kullanıcıların kendi tasarımlarını basmasına da imkan tanıyor.

Yazılım geliştiriciler için zengin arşiv

A4 boyutundaki bir sayfada gönderilen etiket çeşitliliği de çizgi karakterlere kadar uzanıyor. Özellikle geliştiriciler için geniş bir yelpaze var. Zira hemen her yazılım diline veya platformuna özgü logoları etiket olarak bulmak mümkün. Kendisi de yazılım geliştiricisi olan Fatih Kadir Akın, geliştiricilere dönük Javascript Paketi gibi kolajların çeşitleneceğini söylüyor.

Stickker.net etiket

Aldığımız bilgiye göre ilk ilgiden memnun olan Stickket.net ilerleyen önümüzdeki dönemde ahşap etiketler satmayı da hedefliyor. Daha büyük hacimli satışlar içinse kurumsal iş ortaklıkları yapmak istiyor. Zaten şu anda herhangi bir şirket kendi logusunu özel olarak bastırıp istediği hacimde satın alma yapabiliyor.

Türkiye’de Stickker.net’e en fazla ilgi gösterecek kitle sanırım Webrazzi okuyucuları olacaktır. Bu nedenle ödeme sırasında ‘webrazzi‘ koduyla yüzde 25 indirimli sınırsız alım yapabileceğinizi müjdelemiş olayım. 🙂

Görsel Kaynak: @okanvurdu

Yorumlar (11)

 1. 10 dolarlık plugin işlerini buraya girişim olarak göstermek sizin kalitenizi azaltır

  Cevapla
 2. Hüseyin Temizyürek |

  Ben daha önce stickker almıştım. Kargo hızlı & Gönderilen ürünlerin kesimi gayet güzel.

  Cevapla
 3. Halil İbrahim YILDIZ |

  Her birinden 10’ar adet satmak yerine insanlar box yapabilmeli min 2 adet ama 5 farklı sticker alabilmeliyiz bence benim 10 tane laptop um yok çünkü 🙁

  Cevapla
 4. Uzun süredir bekliyordum bu tip bir şey, yurtdışından bu tip sticker’ları getirmek çok pahalı oluyor, buradan satın aldım ve çok memnun kaldım. Umarım uzun bir süre devam eder.

  Cevapla
 5. Yazılım conconluğundan başka birşey değil

  Cevapla
 6. Sadece yazılım dünyasına yönelk değil genele de üretim yapabilmeli ve kesinlikle karışık setler oluşturulmalı.Ya da kullanıcıya bir set oluşturma imkanı tanınmalı bu şekilde daha çok toptancı mantığıyla çalışıyor gibi duruyor.

  Cevapla
 7. %25’lik indirim kodu süper oldu. Paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 8. Gerçekten çok başarılı süper ya !

  Cevapla
 9. Valla fikir güzel de sistemin daha iyileştirilmesi lazım. Bir deneme yapmak için paket oluşturabilmeliler insanlar. 10 tane aynı sticker ve farklı ebat. E? Bu sağlıklı bir satış mekanizması değil.

  Cevapla
 10. Turan Almammadov |

  Siparişlerim yeni geldi, indirim kuponunu görmemiştim 🙂
  Gerçekten güzel bir çalışma olmuş, oldukça da kaliteli.
  Tebrik ederim !

  Cevapla
 11. Yararlı ve güzel bir makale olmuş. Emeginize sağlık. Önemli konulara değinilmiş. Sevgiler ve saygılar 🙂

  Cevapla

Bir Cevap Yazın