Haftanın Özeti: Aslanoba'dan Tazedirekt açıklaması, Souq.com'a dev yatırım, App Annie raporu, HoloLens
Webrazzi TV

Haftanın Özeti: Aslanoba'dan Tazedirekt açıklaması, Souq.com'a dev yatırım, App Annie raporu, HoloLens

Hafta boyunca öne çıkan belli başlı haberleri derlediğimiz Haftanın Özeti program dizimizin tüm bölümlerine Webrazzi TV altında ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. Destek Talebi Destek Talebi

    Türk girişimciler tarafından tasarımı hazırlanan ve bir geliştirici ile anlaşılan hasbihall.com çok yakında yayın hayatına başlıyor.

    Bilindik sosyal paylaşım sitelerinin kısıtlamaları ve güvensizliği gün geçtikçe zararları arttığını göz önünde bulunduran girişimciler bu eksikliği bizler tamamlayacağız dediler.

    Bilindik sosyal paylaşım sitelerinin kişi bilgilerini 2. şahıs firmalarla paylaşıp büyük gelir elde ettiklerini belirten girişimciler son günlerde terör olaylarının artması ve sosyal medya sitelerinde profillerin hacklenmesi ve kopyalanması gibi hususların arttığını ve bu konuda kişiler zan altında bırakıldığını ama bu konuda sosyal medya sahiplerinin hiç bir girişimde bulunmadıklarını söyleyen Türk girişimciler bu konuda hassas olduklarını sıksık sosyal ağların kapanmasından dolayı kullanıcılarını bunalttıklarını dile getiren girişimciler kendi sosyal medyalarında bu gibi kopuklukların olmayacağını belirttiler.