Bill Gates'in DJ'lik kariyeri "resmen" başladı
Genel

Bill Gates'in DJ'lik kariyeri "resmen" başladı

Bill Gates, Gatesletter.com'un ses getirmesi için ne yapmayı göze alırdı? Önceki gece ünlü komedyen Jimmy Fallon'ın The Tonight Show'una  konuk olan Bill Gates ve eşi Melinda Gates bu soruya sürpriz bir yanıt verdi. DJ'lik kariyerinin resmen başladığını duyuran(!) Gates, performansıyla da göz doldurdu.

Gates'in tanıttığı Gatesletter.com adresi Bill ve Melinda Gates'in Gatesnotes sitesi üzerinde yayınladıkları yıllık mektuplarına yönlendiriyor. Daha fazla zaman ve daha fazla enerji olmak üzere iki süper güç isteyen Gates çifti, bunun sebeplerini açıkladıkları mektuplarında gezegenin kurtuluşunun bu iki ana etmene bağlı olduğunu açıklıyorlar.

Gates'in müzik kariyeriyle ilgili bir diğer önemli gelişme ise tahmin edebileceğiniz gibi Beyonce'nin çok ses getiren Formation single'ında Bill Gates'e yaptığı gönderme. Şarkısında "Belki de henüz yapım aşamasındaki siyahi bir Bill Gates'im" diyen Beyonce'nin sözlerini, ofiste bir arkadaşı kendisiyle paylaşıncaya kadar duymadığını söyleyen Gates'in tepkisi şaşkınlık. İnsanların kendisini başarılı olarak atfetmesinin hoş olduğunu da belirtiyor "alçak gönüllü" milyarder...

Gates çifti sözlerinin daha fazla kişiye ulaşması için "her şeyi" yapmaya hazır görünüyorlar. Kanıtı da aşağıda:

Yorumlar (4)
 1. Bill ve Melinda Gates vakfı gibi dünyada 10 tane vakıf olsa dünyanın sırtı yere gelmez ama çok zor... Tüm servetlerini vakfa bağışlayan zengin sayısı çok az...

  1. Ibrahim Ibrahim

   O vakıfları insanlara yardım içinmi kurup tüm servetlerini aktardılar sanıyorsun iyice araştır gerçek niyetlerini anlarsın onun ve onun gibi vakıf kuranların , kısaca bahsedeyim vakıflar ve vergi muafiyetleri vs..

   1. Siz çok iyi araştırarak yorum yapmışsınız, benim araştırmama gerek kalmamış! Teşekkürler!

  2. para aklamak içindir dostum görünen dünyanın en zengin=en vergi mükellefi şahıs