Nerdeicek.com yeni yatırım turuyla birlikte Eskişehir'e açıldı
Yatırım

Nerdeicek.com yeni yatırım turuyla birlikte Eskişehir'e açıldı

Kullanıcılarının modu, konumu ve ne içmek istediğine göre İstanbul çapında arama yapmasını sağlayan keşif platformu Nerdeicek.com ilk yılında önemli değişikliklerle yeniden gündemimizde. Yatırım ve baştan sona yeniden yapılanma süreçlerini tamamlayan Nerdeicek.com artık Eskişehir'deki mekanları da listeleyecek.

Bugün Nerdeicek.rocks bloguyla birlikte aylık toplam 150 bin ziyaretçi sayısına ulaştığını paylaşan Nerdeicek, iki bireysel yatırımcıdan miktarı açıklanmayan bir yatırım aldı. Meleklerinpayi.com kurucusu olarak tanıdığımız Dr. Burkay Adalığ ve Bilhassa Ajans Başkanı Fatih Güner'in toplam yüzde 20 oranında ortak olduğu Nerdeicek.com bu yatırımla birlikte yeni tasarımını da devreye aldı.

Nerdeicek'in üç arama kriterine çok daha rahat erişilmesini sağlayan yeni tasarımı keşif platformunu bir gece hayatı rehberi haline getirme vizyonuyla yapılmış. Yeni tasarımda güncellenen mekan sayfalarında öncekinden farklı olarak “Mekan Menüsü”, “Mekan Özellikleri” ve “Nerdeicek İpuçları” gibi özellikler mekanlarla ilgili detayların öne çıkarılmasını sağlıyor. Kurucuları Cem Narmanlı ve Uğurcan Sevindik‘ten aldığımız bilgilere göre, Nerdeicek.com yakın zamanlarda mekan bilgilerinin yanına Tekel bayiilerine ait adres ve telefon bilgilerini ekleyecek.

Nerdeicek.com'un bir gece hayatı rehberine dönüşümünde bir sonraki adımda konser ve parti etkinliklerinin platforma dahil edilmesi var. İstanbul'da ve Eskişehir'de gece düzenlenen tüm etkinlikleri kapsamayı planlayan ekip, reklam odaklı gelir modellerinde kısa vadede bir değişiklik planlamıyor. Nerdeicek ekibi aynı zamanda bar ve restoranlara özel bir dijital ajans gibi çalışıyor diğer taraftan kurumsal hayata ve gençlere yönelik farklı organizasyonlarla offline tarafta faaliyet gösteriyor.

Odaklı yapısı, basit ancak oldukça yaygınlıkla sorulan bir soruya yanıt vermek amacıyla yola çıkan Nerdeicek.com'un bu sadelikten ayrılmadan, gece hayatının buluşma noktası haline gelmesi mümkün.

Yorumlar (9)
 1. Hakan Aydemir Hakan Aydemir

  Başarılar diliyorum arkadaşlara ek olarak siteye daha fazla ilgi çekmek amaçlı hafta sonları veya mekanların özel günlerindeki müşteri fotoğrafları çekilse sitede yayınlansa müşteriler arkadaşları ile yaşadıkları o güzel anları site üzerinden takip etse belki daha etkin ve yaygın kullanılabilir, Eskişehir li kullanıcılar olarak mekanlardaki aktiviteleri takip edebilsek tek yerden tadından yenmez :) Yolunuz açık olsun.

  1. Onur Celikgun Onur Celikgun

   aynen katiliyorum.. birde fiyat listesi olsa tadindan yenmez :)

 2. Farklı ve bir okadar da zor bir çalışma olacak. İyi bir sosyal medya tanıtımına ihtiyaç duyacağı kesin..

 3. Burak Hançer Burak Hançer

  İçki haramdır beyler. Harama vesile olmakta haramdır. Bir müslüman olarak aklınızı başınıza alın.

  1. Onur Celikgun Onur Celikgun

   bi bitmediniz arkadas. size ne insanlarin icmesinden eglencesinden. haramsa kendine sevapsa kendine. ayrica portali yapanlarin müslüman oldugunu nereden biliyorsun ??

 4. İlginç, kavhe içmek için mekan aramak istedim, kahve seçeneğini bulamadım.

 5. Takipci Takipci

  Aplikasyonu da olsa ne iyi olurdu

 6. Ayhanbaris Ayhanbaris

  yasal olarak serbest mi? içkiye özendirme vs? malum memlekette içki reklamı yapmak yasak. tabela bile samıyorlar. yasal tarafi iyi araştırmak lazım. bilgisi olan varsa yazssın.

  1. İbrahim İbrahim

   Şahsen konu hakkında en ufak bilgim yok ama mantıken kötü alışkanlıkları özendirici reklamların neredeyse tüm dünyada yasak olduğun herkes tarafından biliniyor , ki yasak olmalı zaten. Şimdi bazı kişiler geri kalmış vs. gibi şeyler yazabilirler kendi düşünceleridir saygı duyarım fakat katılmam. Katılmam çünkü bunun geri kafalılıkla bir alakasını kurabilecek bir kültür yoktur.