Sanal ve paylaşımlı ofis çözümleri sunan Kamara bugün 5 şubede 135 ofisle hizmet veriyor [Girişim Ofisleri]
Webrazzi TV

Sanal ve paylaşımlı ofis çözümleri sunan Kamara bugün 5 şubede 135 ofisle hizmet veriyor [Girişim Ofisleri]

Girişimler için son yılların en kullanışlı ofis çözümlerinden olan sanal ev paylaşımlı ofisler Türkiye'de de hızla yaygınlaştı. Bu alanın ülkemizdeki öncülerinden olan Kamara, büyümesini sürdürerek bugün 5 adreste 135 ofis alanını küçük girişimlere kullandırıyor. Girişim Ofisleri ekibimizi Şişli'deki binada ağırlayan kurucu ortaklardan Sadık Kocabaşa, şirketin geldiği noktayı ve gelecek planlarını anlattı. Girişim Ofisleri dizimizin diğer bölümlerini Webrazzi TV altında bulabilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Güçlü Gökozan Güçlü Gökozan

  Sadık bir işi yapıyorsa 10 numara yapar. Kesinlikle tavsiye ediyorum az sayıdaki muadilinden hem maliyet hem de hizmet olarak çok çok ileride. Ben işimi ilk kuruyor olsaydım ve böyle bir hizmet olsaydı kesinlikle en başta bu şekilde başlardım. Girişimci olarak özellikle en başlarda bir sürü diğer masrafınız ve yoğunluğunuz varken ofis tutmakla, telefona bakacak birini almakla, stopaji/elektriği/aidatı ödemekle uğraşacağınız zaman ve maliyeti bu şekilde kolayca halledebilmek paha biçilemez

 2. İlker Taşkın İlker Taşkın

  .com.tr ve WP tema ne bileyim...

 3. Çağrı Özpideciler Çağrı Özpideciler

  Bir kaç kez urban station'ı kullandım. Bu firmayı bilmiyordum öğrenmem iyi oldu. Fakat paylaşımlı ofisler hep merkezde beylikdüzü bahçeşehir hattında olması harika olurdu. Burada bir boşluk görüyorum.

 4. Onder Eren Onder Eren

  Sadık'ın güler yüzü ve çalışkanlığını hep taktir etmişimdir. inşallah muaffak olurlar ki geldikleri nokta itibarıyla olacaklarını görmek kolay.