Hürriyet Emlak 2015'te yüzde 47 büyüdüğünü açıkladı
Seri İlanlar

Hürriyet Emlak 2015'te yüzde 47 büyüdüğünü açıkladı

Türkiye'nin en büyük emlak platformlarından Hürriyet Emlak, 2015 yılına dair büyüme rakamlarını paylaştı. 2015'i gelir bazında yüzde 47'lik büyümeyle kapattığını açıklayan Hürriyet Emlak, yıl boyunca online servisine yapılan yeni ilan girişlerinde de yüzde 30'luk bir artış kaydetmiş. Hürriyet Emlak'ın ziyaret sayılarında ve kurumsal üye sayılarında da yine yüzde 30'un üzerinde artış yaşandığı belirtiliyor.

Yakın zamanda Google'ın geçtiğimiz yıl Türkiye'de kullanıma sunduğu Street View için Google ile anlaşan Hürriyet Emlak, yıl sonunda Hurriyetemlak.com üzerinde incelenen bir ilanın bulunduğu sokağın ayrıntılı bir şekilde görünmesini sağlayan Google Street View özelliğini devreye almıştı. Yıl içinde geliştirmelere devam eden Hürriyet Emlak'ın başarısının 2016 için hedef büyütmesini sağladığı da notlar arasında.

Yorumlar (2)
 1. Deniz Kumtepe Deniz Kumtepe

  Mail atıp "Bu emlak kiralanmış diyorsunuz, emlak ofisini uyarın 2 aydır yayında bu ilan" demenize rağmen çözüm getirilmiyor. Hani hurriyetemlak.com'da tekrarlanan ilan olmazdı?

  Nitelik olarak da büyüseler fena olmaz hani! Yaşlı kadına bıyık taktırmakla, erkeğe dans yaptırmakla olmuyor müşteri ilişkileri yönetimi!

  1. Hurriyetemlak.com Müşteri Hizmetleri Hurriyetemlak.com Müşteri Hizmetleri

   Sayın Deniz Kumtepe,

   Hurriyetemlak.com Müşteri Hizmetlerimize ilettiğiniz tüm hatalı ilan bildirimleri ve yayın şikayetleri titizlikle incelenip, hatalı olduğu tespit edilenler yayından kaldırılıyor. Hatalı ilanın sahibine ise, üyelik sözleşmesi çerçevesinde uyarıda bulunma, kara liste uygulama ve hatta üyeliğinin iptaline varan yaptırımlar uygulanıyor.

   Müşteri Hizmetleri iletişim kayıtlarımız arasında, isim ve soyisim bilgilerinizle yaptığımız aramalarda, çözümlenmemiş herhangi bir kayıda rastlayamadık. Ancak şikayetinize neden olan konu hakkında incelemede bulunmak istiyoruz. Çözüm alamadığınızı belirttiğiniz şikayetinizi bize [email protected] üzerinden yeniden yönlendirebilir misiniz?