SaaS girişimleri ses verin!
Girişim

SaaS girişimleri ses verin!

2006'da Webrazzi'yi kurduğum günlerden beri takip edenler benim oldum olası servis bazlı işlere, günümüzün tabiriyle SaaS işlerine ne kadar meraklı olduğumu bilirler.

Türkiye'de hem daha düşük yatırım gereksimi olan hem de küresel piyasalara açılma şansı veren SaaS girişimlerinin, ülkeye döviz girişi için de önemli olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Her ne kadar yaklaşık 10 yıldır böyle düşünüyor ve dile getiriyor olsam da hala Türkiye'de olması gerektiği kadar SaaS girişimi olmadığını görüyorum. Bir ihtimal belki de olanlar kendilerini yeterince bize gösteremiyorlar.

Bu sebeple başlangıcı bu yazıyla yapayım istedim.

Eğer hali hazırda üzerinde çalıştığınız aktif SaaS girişiminiz varsa ya burada yorumlarda bize kendinizden bahsedin ya da eğer henüz açmadığınız için gizliyse direkt bize startup (at) webrazzi.com adresimizden bilgi verin.

Elbette benim Türkiye'de bildiğim birçok SaaS girişimi var ama onlar da yorumlarda kendilerini yazsınlar ki tek noktada hepsini rahatlıkla takip edip kayda geçirebilelim. Böylece okuyucularımızdan bilmeyenler de haberdar olabilsin.

Evet, şimdi gizli olmayan SaaS girişimlerinizi yorumlarda özet bilgileriyle belirtebilir, gizli olanları ise e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Böylece biz de sizi radarımıza alabilir ve listelerimize dahil edebiliriz.

Görsel Kaynak: Shutterstock

Yorumlar (71)
 1. Selam Arda, 1999'dan beri uc sirketiyle global anlamda 163 ulkede musterisi bulunan ve 10 ayri dilde hizmet veren, Amerika Birlesik Devletleri ve Turkiye'de ofisleri bulunan email marketing ve dijital pazarlama servisi Sendloop'u hemen belirtmek istiyorum :)

  1. A. Selim Yıldırım A. Selim Yıldırım

   Hocam ortağınıza buradan yazmanız ne kadar ciddi sizce?

   Zaten site sırf size çalışıyor. Bu yazıya da mı göz diktiniz? :)

   1. Bence yazması iyi oldu, maksat bu yazı altında şirketler listelenmiş olsun. Kesin Webrazzi bizi biliyor diyen şirketlerin de kendini yazması okuyucularımız için iyi olacaktır diye düşünüyorum.

 2. Ilker Aksu Ilker Aksu

  http://OkulAile.com ; Anaokulu, kolej ve etüt merkezlerinde kullanılan okul ve veli arasındaki iletişimi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren, süreçlerini yöneten bir alt yapı sistemidir. 60’a yakın okulda kullanılmaktadır

 3. Burak Yangın Burak Yangın

  Merhaba . Kendi şirketim. Geçen sene lansmanını yaptığımı gayrimenkul sektörüne özel olarak geliştirilmiş crm programı. Www.s2.com.tr

 4. Linkrender Linkrender

  Bir çok yazınıza da konu olan, kişiselleştirilmiş web deneyimi sunmayı hedefleyen http://useinsider.com

 5. Oğuzcan Köse Oğuzcan Köse

  http://getform.org Form'larınıza koyacağınız küçük bir post url ile backend işlemleriyle uğraşmadan anında form gönderimlerinizi almaya başlabiliyorsunuz. Böylece hem development zamanından tasarruf edip hem de embed formlarla mevcut tasarımınızı bozmamış oluyorsunuz. Ayrıca formlarınızdan dosya kabulü de yapabiliyorsunuz.

 6. Sedat Eratan Sedat Eratan

  http://www.kivacrm.com/ ; Bence türkiyede geliştirilmiş en iyi ve önemli saas projelerinden biri. Sistemde tüm crm modülleri hazır olarak sunuluyor, ama benim en sevdiğim yanı crm dışında ihtiyacınız olan herhangi bir yazılımı %99 kod yazmadan ve çok kısa sürede hazırlamak mümkün.

 7. Uyduruk haberler yerine nihayet anlamlı bir başlık. Bu başlığa geri dönüş yapanlarla ilgili detay haberleri de görmek istiyoruz en yakın zamanda. Bizi bize anlatın!

 8. Seyhun Özkara Seyhun Özkara

  Turkiye'de SAAS modeliyle 5000'in üzerinde işletmeye http://www.ideasoft.com.tr olarak e-ticaret çozumlerimizle hizmet veriyoruz.

  Çiçeği burnunda Shopio ile de global pazarda e-ticaret platformu olarak hizmet veriyoruz. http://www.shopio.com

  Ulkemizde global ve local SAAS servislerinin artmasi dileğiyle.

  Sevgiler

  Seyhun

 9. Mehmet Topal Mehmet Topal

  Fonlabeni.com ilginizi çekebilir. Kurulum aşamasında yer verdiniz.

  Şu anda sitedeki aktif projelerden Nöbetçi Kütüphane 165 kişiden 109.300 TL toplayarak Türkiye rekoru kırdı.

  http://www.fonlabeni.com/p/nk

 10. Ahmet Yılmaz Ahmet Yılmaz

  Bir yazi konusu da SAAS larin piyasada karsilastigi sorunlar, guvenlik algilarini nasil astiklari vs. olmali

 11. Can Erdoğan Can Erdoğan

  Webrazzi Startup’14’te tanıtımını yaptığımız Wopsy sunucular ve yazılımlar için performans analizi yapıyor. Yapılan analizler ile sunucunuzda veya yazılımınızda çökme veya darboğaz yaşamadan önce konu hakkında uyarılarda bulunan bir Saas ürünüdür. https://wopsy.co

 12. Eren Demir Eren Demir

  Diş Hekimleri için bir CRM olan DentalBulut ( http://www.dentalbulut.com ) ve Diyetisyenler için bir CRM olan DiyetBulut ( http://www.diyetbulut.com ) bizim SaaS ürünlerimiz.

 13. Murat Uysal Murat Uysal

  https://bulut.press "içerik yönetim sistemi" alanında SaaS modelinde hizmet veren yeni startup. Eğitim videoları ile desteklenmiş, kullanıcıların temalar üzerinde CSS kodlama yaparak %100 değişiklik yapabileceği, sınırsız dilde içerik oluşturulabilen, modüler yapıya sahip, amazon web services üzerinde çalışan bir uygulamadır.

 14. Arden Agopyan Arden Agopyan

  Arda, çok güzel fikir. Heyecanla listenin tamamlanmasını bekliyoruz. :)

  HotelRunner http://hotelrunner.com) olarak 107 ülkeden 14 binden fazla konaklama tesisi ve 150'den fazla acenteye uçtan uca entegre bir online satış yönetim ve dijital pazarlama platformu sunmaktayız.

  Otellerin ve turizm acentelerinin doğru ve etkin bir online varlığa sahip olarak satışlarını ve karlılıklarını artırmalarını sağlıyoruz.

 15. Merhaba Arda,

  Segmentify ile e-ticaret ve içerik sitelerinin Kişiselleştirilmiş Öneriler yapmalarını sağlıyoruz. Webrazzi Summit Arena'nın kazanan ekiplerinden birisiyiz. http://www.segmentify.com)

 16. Abaragambi Abaragambi

  Apsiyon.com

 17. Doruk Molo Doruk Molo

  Selamlar,

  Şuanda beta aşamasında olan API Plug https://apiplug.com) ile yazılım geliştiricilere backend tarafında kullanabilecekleri araçlar sunuyoruz. ODTÜ Teknojump bünyesinde başladığımız bu projede mevcut beta kullanıcılarımız kendi veri kaynaklarından 5 dakika içerisinde hiç kod yazmadan REST-API'larını oluşturduktan sonra seçtikleri yazılım dilinde tüm kaynak kodlarını indirip kullanabiliyorlar.

  1. Sedat Eratan Sedat Eratan

   Proje çok güzel, beta sürecini katılabilmeyi umuyoruz.

   1. Doruk Molo Doruk Molo

    İlginizden dolayı teşekkürler, anasayfamızdan beta listesine kayıt olup bir süre daha tamamen ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

 18. Ugur Mutlu (@ugumu) Ugur Mutlu (@ugumu)

  Selamlar,

  Biz de Sivil Toplum Kuruluşları için etkin üyelik yönetimi uygulaması geliştiriyoruz.

  https://mempera.com

 19. Ümit Özçelik Ümit Özçelik

  Merhaba,

  Arda Bey , öncelikle böyle bir konu başlatıp projelerimizin tanıtımına imkan tanıdığınız için şahsım adına teşekkür ediyorum.Müşteri Sadakat Sistemleri üzerine geliştirdiğimiz ve yeni hizmet vermeye başladığımız Para Puan Card projemize http://www.parapuancard.com adresinden ulaşılabilir.

 20. Sümeyra Gökbaş Sümeyra Gökbaş

  3 ay önce açtığımız ve webrazzi vasıtasıyla tanıttığımız SaaS girişimimiz www.ondestek.com. Websiteleri için canlı destek sistemi altyapısı sunuyoruz. 600den fazla websitesinde aktif olarak kullanılıyor sistemimiz. 2dk da kod bilmeden ücretsiz olarak canlı destek sistemini sitenize kurabilirsiniz.

 21. Servissoft Servissoft

  ServisSoft; perakende sektöründe faaliyet gösteren, her türden ve her ölçekte firmaların üretim ve servis hizmetlerini, tek merkezden yönetebileceği SaaS altyapısına sahip bir bulut yazılımıdır.

  Üretim yapan fabrikalardan, en küçük işletmeye kadar özelleştirilebilir altyapıya sahiptir.

  Küçük işletmeleri cüzi miktarlar karşılığında bulut altyapısına taşmaktadır. Büyük işletmelerde ise satış sonrası hizmetlerinde verimliliğini arttırıp, üretim ve AR-GE süreçlerine destek sağlar. http://www.onlineservisyazilimi.com

 22. http://flat.social Etkinliklerinizde sosyal medya içeriklerinizi facebook, twitter, instagram ve diğer platformlardan toplar, filtreler ve ekranlarda görüntülenmesini sağlayarak sosyal etkileşimi artırır.

  Türkiye'den çıkan SaaS projelerine ön yargıyla bakıldığı için girişimimiz tamamen Türkiye'den bağımsız bir girişim olarak görünmektedir. Umarım önümüzdeki senelerde bu ön yargılar globalde aşılır.

 23. Esra Aksu Esra Aksu

  Revotas olarak 2010 yilinda Boston'da kurulduk. Marketing Automation ustune Istanbul'da 350'den fazla markaya hizmet veriyoruz. http://www.revotas.com

 24. Tolga Canözkan Tolga Canözkan

  Türkiye'nin bildiğimiz kadarıyla bulut tabanlı ilk Omnichannel Commerce Suite'i Eskimo'muzu eklemek isterim. Bu Suite'den çıkan son ürün iKASA oldu. Http://ucboyutlu.com.tr/pg/lav-tanitim

 25. Oguz Arslan Oguz Arslan

  mekan.com olarak tum isletmeleri internete tasimayi amacliyoruz. Istiyoruz ki tum isletmeler ihtiyac duyduklari dijital cozumlere tek bir cati altindan erisebilsinler. Bu anlamda her segmente ozgu panellerimiz mevcut. Bu paneller uzerinden isletmeler internet sitelerini, mobil sitelerini, siparislerini, rezervasyonlarini, randevularini, musteri kayitlarini, email ve sms pazarlamalarini, kendi sitelerindeki, foursquare, mekan.com, kapgel vb. 3. parti sitelerdeki bilgilerini yonetebiliyorlar.

  http://www.restoranpaneli.com (Yeme Icme Segmenti)

  http://www.guzellikpaneli.com (Kuafor, SPA, Wellness Segmenti)

  http://www.isletmepaneli.com (Diger Tum Kobiler)

 26. Yakinda yeni uygulamamiz ile Türkiye bizim almanyada olan sirketimiz www.approid-solutions.com dan haberdar olacak diye düsünüyorum

  Saygilar

 27. Onur Genç Onur Genç

  Merhaba,

  E-mail marketing alanında faaliyet gösteren ve e-mail marketing standart modüllerinin çok daha ötesinde özellikler sunan bir SaaS girişimidir. Şuan hali hazırda 450 kurumsal firma kullanmaktadır. Yakın zaman içerisinde servisimiz yurdışına açılacaktır. http://www.inboxmailmarketing.com/)

 28. Necdet Kırmızıtoprak Necdet Kırmızıtoprak

  Webrazzi'deki editörlere attığımız onca mailden sonra sonunda burada hizmetimizi duyurmak çok güzel. Şu an 500'den fazla firmaya Sanal/Bulut Tabanlı Santral ve Telefon hizmeti sağlamaktayız. Bir İşletmenin ihtiyacı olan telefon hattından son teknoloji IP Santral özelliklerine ve uç noktada kullanılacak IP Telefon, Android, IOS, MacOS, Windows tabanlı Softphone uygulamasına kadar uçtan uca çözüm sunmaktayız. Türkiye geneline yayılmış bayi ağımız ile de yerinde kurulum hizmeti de sağlanmaktadır. Ekonomik paketlerle hem sabit telefon masraflarından hemde telefon görüşme paketlerinde tasarruf ettirerek ekstra maliyet yaratmadan işletmelere hizmet vermekteyiz. Detaylar için ( www.sanalsantral.com.tr ) ayrıca müşteri için gerekli tüm ekranların bulunduğu müşteri portalımızda her geçen gün gelişmekte. Hali hazırda bu platformu geliştirmek için Tübitak'a da proje başvurumuzu yaptık ve önümüzdeki ay sonuçlanmasını beklemekteyiz. Türkiye'de Sanal Santral altyapısı yatırımı konusunda en önde gelen firma olmayı hedeflemekteyiz.

 29. Arda selam,

  Mekanlar için dijital pazarlama asistanı olan Pointro ( www.pointro.me ) 'dan bahsetmek istiyorum. Sosyal medyadan müşteri kazanmayı ve online müşteri yönetimini çok kolaylaştıran yeniliğimizi Türkiye'nin en büyük mekanları faydalanmaya başladı bile.

  Pointro, mekanda (otel, restoran, bar, avm,cafe) yapılan tüm sosyal medya paylaşımlarını (instagram, swarm, foursquare, yelp facebook, twitter, zomato, tripadvisor, g+, booking...) yakalar, paylaşım yapanları analiz eder ve işiye özel pazarlama aksiyon önerilerini otomatik alır. Mekan ile müşteri arasındaki bağı artıan, marka dostları yaratan, rakiplerde neler olduğunu gösteren özetle mekan yöneticisinin ihtiyacı olan herşeyi zekice basitleştiren bir inovasyondan bahsediyorum.

  * http://www.socialmediaexaminer.com/4-tools-to-improve-social-media-marketing/

  * https://www.dropbox.com/s/6ey8vgwgf0cx25a/pointro%20kurumsal%20sunum%20genel.pdf?dl=0

  * ücretsiz deneme linki https://pointro.me/onboarding2/new?code=7

  Mehmet Ali Sabuncuoğlu

  twitter.com/malisabuncuoglu

 30. Mert Ocakoglu Mert Ocakoglu

  IoT alaninda alip basini yuruyen musterileri Turkiye'ye sigmayip ABD ye tasan girisim IVEN

  iven.io

 31. Mehmet Hakan Tohma Mehmet Hakan Tohma

  Şubat 2014'ten beridir web, mobil ve otomasyon sistemleri geliştiren, başından beri yoğunluklu olarak yurtdışına hizmet veren, dediğiniz gibi ülkeye döviz girdisi yaratan DIGITALLENCE (www.digitallence.com) da listedeki yerini alsın o zaman.

  Devlet destekli olarak sağlık alanı için üzerinde çalıştığımız AR-GE projemizle de çok kısa zamanda pazardaki yerimizi alacağız.

  Sesimizi duyuramadığımız konusunda haklısınız ve umarım burası herkes için bir başlangıç olur.

 32. Ali Fehmi Turan Ali Fehmi Turan

  Merhabalar,

  Lawoud, avukatlar için geliştirdiğimiz web tabanlı bir hukuk otomasyonu ve CRM servisidir.

  www.lawoud.com

  Sevgiler,

  Ali.

 33. Selamlar,

  YAPISOFT ile inşaat firmalarının satış yönetimlerini daha kolay hale getirmelerini sağlıyoruz.

  Satış sunulacak tüm projelerinin; satış durumlarını, kullanıcı işlemlerini, satış raporlarını, personel istatistiklerini yönetebilecekleri bir hizmet sunuyoruz.

  Projemize farklı modüller eklemek için çalışmalarımız devam etmekte.

  www.yapisoft.com

 34. Cafe ve restoranlara özel paket sipariş sistemi. Mobil uygulama, web sitesi ve tablet menü hepsi birarada tam entegre saas sistemi. http://neccina.com

 35. 1,5 yıldır servis veren http://clouds.com.tr (1000'in üzerinde web sitesi oluşturuldu) ve 2 aydır servise sunduğumuz bulut tabanlı https://cloudseticaret.com

 36. Ercan Güvenç Ercan Güvenç

  Aşağıdaki paylaşımı siz değerli mesektaşlarımın bilgisine sunuyorum.

  Amerika'dan bronz madalya döndük.

  Classloom uluslararası alanda tanınmaya devam ediyor. Her geçen gün sayısı çoğalan uluslararası kullanıcılarımızın yanı sıra iş, eğitim ve teknoloji dünyasında da Classloom'un ünü hızla artıyor.

  Amazon'un En İyi Satan Yazarları arasında yer alan Hans Peter Bech yazdığı makalede Classloom'un kuruluşunu, amacını ve kurucumuz Özlem Açıkel Turhan'ın Classloom hikayesini nasıl başlattığını anlatmış.

  Bizleri çok sevindiren ve motive eden bu makaleyi sizlerle orijinal haliyle paylaşıyoruz.

  Bizi takip etmeye devam edin.

  www.classloom.com

  Saas ile bütün eğitim kurumlarına öneriyoruz.Söz konusu eğitim ise Workcube ERP çözümlerimiz ile de tanışabilirsiniz.

  www.workcube.com

  Workcube E-İş Ortaklığı/MIKROISLEM/Ercan Güvenç/0542 454 90 98/[email protected]

  1. Satiye Ketenci Satiye Ketenci

   Merhabalar,

   Ercan bey sağolsun markalarımızla ilgili bilgiler vermiş, ben de grubumuz çatısı altında yer alan, her biri farklı alanlarda kullanıcılarına çözüm sunan bu markalarımız hakkında kurumsal iletişim yöneticisi olarak kısa bir özet geçmek istiyorum.

   Classloom; Veli - Öğretmen Bilgi Paylaşım Platformudur. WEB tabanlı ve ücretsiz bir uygulama olan Classloom, velilerin birbirleriyle ve sınıf öğretmenlerinin velilerle bilgi ve belge paylaşabilmesini, daha yakın ve iyi iletişim kurmasına imkan sunmaktadır. Grup mantığıyla çalışan Classloom'da öğretmenler, sınıflarına özel gruplar kurarak, birbirleriyle etkinlik, ödev, fotoğraf, doküman paylaşır ve tüm diğer grup üyeleri ile kolayca iletişim kurar. Ücretsiz kullanmak için incelemenizi tavsiye derim http://www.classloom.com/tr/

   Boomboss; İşini iyi yönetmek ve büyütmek isteyen akıllı patronların yeni akıllı iş yazılımıdır. Claoud bir ürün olan Bommboss ile işletmenizin kaynaklarınızı, operasyonlarınızı, paranızı, ofisinizi ve daha fazlasını kolayca yönetmenizi sağlar. Kullandıkça öde, kullandığın kadar öde yaklaşımıyla işletmelere sunulan Boomboss'a her yerden erişir, işinizi her yerden kolayca yönetirsiniz. www.boomboss.com

   Workcube: Orta ve büyük boy işletmeler için geliştirilen Workcube, bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir. Finanstan, üretime, pazarlamadan satışa, servisten stok yönetimine işletmelere kapsamlı bir işlevsellik sunar.

   %100 WEB tabanlı ilk ERP olma özelliğine de sahip olan Workcube; ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Tedarik Zinciri Yönetimi, İçerik Yönetimi, Proje Yönetimi, Eğitim Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları bir arada ve birbiriyle birebir entegre biçimde kurumların kullanımına sunar.

   Workcube bugüne kadar ortak veri tabanı üzerinde en çok fonksiyon sunan Web tabanlı tek yazılımdır. Açık Kaynak kodlu olan Workcube’ün; inşaat, metal, perakende, hizmet, gıda, dağıtım, mobilya, iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelere yönelik dikey çözümleri vardır. Bugün 600'ün üzerinde şirket tarafından kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinde demosu yer alan Workcube'ü incelemek ve canlı kullanmak için www.workcube.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 37. Nejat Aksoy Nejat Aksoy

  Elektronik satınalma platformu.

  http://www.b2btender.com

 38. Filiz Ayyıldız Filiz Ayyıldız

  www.markanabak.com.tr.

  Sınai haklar sektörüne hizmet veren uygulamamız 140'tan fazla firma tarafından 1000'in üzerinde kullanıcıya hizmet veriyor ve yaklaşık 4 yıldır yayındayız..

 39. Mustafa Gokcel Mustafa Gokcel

  Oorda.com; alisverisin arama motoru. Kullanicilara aradiklari kelimelere gore lokasyon bazli kampanya brosur indirim firsatlar sunarak markalarim offline ve online magazalarina yonlendirme yapiyor.

 40. Emrah Anayurt Emrah Anayurt

  Selamlar,

  Şirketimizde büyük veriyi işleyerek öngörüsel zeka(predictive intelligence) üretiyoruz.

  Müşterilerimizin problemlerini hızlı, ölçeklenebilir, doğruluğu yüksek, kendi kendine öğrenen ve tamamen açıklanabilir sonuçlar üreten yazılımlarımız ile üretiyoruz.

  Organon Analytics

  http://www.organonanalytics.com

 41. Suphi Cankurt Suphi Cankurt

  Helsinki den Selamlar,

  Frosmo http://frosmo.com), web sitenizi ya da mobil uygulamanizi, back-end yerine son kullanicinin tarayicisinda gelistirmenize olanak saglayarak sizi 10 kat hizlandiran bir SaaS 'dir.

  Frosmo, sizi IT bagimliligindan kurtarir.

  1. Osman Dabak Osman Dabak

   İnşallah cnm ya

 42. Selamlar,

  Ürünümüz SaaS olarak hizmet vermekte olup, 3 modülden oluşmaktadır.

  - Web siteleriniz üzerinde güvenlik taramaları gerçekleştirerek, tespit edilen bulguların yönetimini sağlar (Unified Vulnerability Management).

  - SSL, domain, web site, nameserver gibi hizmetlerinizi takip eder ve sıradışı durumlarda size gerekli bilgilendirmeleri yapar. (Continuous Perimeter Monitoring)

  - Internette size ve markanıza tehdit oluşturabilecek durumları siber istibarat servislerimizle tespit eder ve size gerekli bilgilendirme ve uyarıları yapar (Cyber Threat Intelligence).

  http://www.normshield.com

  info[at]normshield.com

 43. Serdar Gürsoy Serdar Gürsoy

  https://www.appreklam.net

  Google Play ve App Store'da bulunan uygulamalar için sıralama optimizasyonu hizmeti veren bir projedir.

  Günümüzde hızla gelişen teknolojiye paralel olarak büyüyen ihtiyaçlardan biri olan mobil seo adına çözüm üretmek amacı ile harekete geçtik, bu misyonda yayın hayatımıza devam ederken vizyon olarakta mobil seo için farklı çözümler üretebilmek için çalışıyoruz.

  Karşılıklı kazanç ortaklığı sistemi ile çalışan şuan ki sistemimizde tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan üyelerimizin attıkları yorumların karşılığında ücret ödeyerek bu yorumların uygulama sahipleri ile buluşmasını sağlıyoruz.

 44. Merhaba,

  E-ticaret sektöründe akıllı teknolojiler geliştiren Jetzy E-ticaret Yöneticisi; işletmelerin ürünlerini, ürün tedarikçilerini ve internet üzerinden satış yaptıkları tüm kanalları tek noktadan yönetmelerine olanak sağlayan, dünya standartlarında RESTful API altyapısına sahip ülkemizdeki ender e-ticaret çözümlerindendir.

  17 Kasım 2015 tarihinde hizmet vermeye başlayan ve tam anlamıyla bir SaaS startup olan Jetzy, henüz ülkemizdeki e-ticaret altyapı sağlayıcısının çözemediği sorunların başında gelen "entegrasyon" problemini de çözmeyi hedefliyor. Saatlerce süren; xml ya da excel kullanılarak gerçekleştirilen ürün, stok, fiyat ve en önemlisi resim entegrasyonları Jetzy sayesinde sadece bir kaç dakikaya iniyor.

  Herkes için teknoloji sloganıyla yola çıkan Jetzy; dilediğiniz bir ERP yazılımı, veritabanı, ürün kataloğu, e-ticaret yazılımına yüksek standartlara sahip RESTful API desteği sağlayarak ürünlerinizi istediğiniz platformlarda minimum teknoloji yatırımı yaparak satmanıza olanak sağlıyor.

  Kayıt olarak anında kullanmaya başlayabileceğiniz Jetzy henüz test yayınında ve 2016 yılının ilk çeyreğinde tüm özellikleriyle hizmet vermeyi hedefliyor. Ürünümüzle ilgili geribildirimlerinizi heycanla bekliyoruz!

 45. Çağlar Yalı Çağlar Yalı

  Merhabalar,

  İnsan Kaynakları ve Personel Yönetim Sistemi www.kolayik.com olarak biz de listeye girebiliriz sanırım.

  Bu arada harika bir liste olmuş. ellerinize sağlık.

 46. Gökhan Tezer Gökhan Tezer

  Merhabalar. 3 Boyutlu Tarama sistemleri üzerine çalışıyoruz. www.fabarika.com. Kiste çok başarılı olmuş.

 47. Gözde Ulusoy Gözde Ulusoy

  Merhaba,

  www.kalsiyum.co

  Kalsiyum, şirketlerin arşiv, fatura, satın alma, iş avansı, masraf formu, muhasebe mutabakatı gibi e-Şirket dönüşümünü sağlayan sanal bir ofis ortamıdır.

 48. Satiye Ketenci Satiye Ketenci

  Boomboss’u Unutmayalım

  http://www.boomboss.com

  Küçük işletmeler için geliştirilen iş yazılımlarından bahsederken Boomboss’a değinmeden geçmek istemeyiz. Boomboss, işini iyi yönetmek ve büyütmek isteyen akıllı patronların yeni akıllı iş yazılımı Boomboss, kaynaklarınızı, operasyonlarınızı, paranızı, ofisinizi ve daha fazlasını kolayca yönetmenizi sağlar.

  Günümüz çevik işletmeleri için tasarlanan Boomboss, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra işletmeyi sunucu ve bilgisayar derdinden kurtarıyor. Kullandıkça öde, kullandığın kadar öde yaklaşımıyla işletmelere sunulan Boomboss'a her yerden erişir, işinizi her yerden kolayca yönetirsiniz.

  Sizi, akıllı bulut iş yazılımı Boomboss’u keşfetmeniz için demoya davet ediyoruz. Üstelik 3 ay ücretsiz kullanım bizden. http://www.boomboss.com/

 49. Merhabalar,

  Aslında burada hakkında birden fazla haber yapıldı ama dediğiniz gibi tek noktada hepsini takip edebilmeniz adına apsiyon.com ’u da buraya eklemekte fayda var. Kısaca bahsetmek gerekirse Apsiyon, apartman, site, ve AVM gibi toplu yaşam alanlarının yönetiminde, şu anda Türkiye’de 1.000 den fazla apartman & sitede, 135.000 daire tarafından kullanılıyor.

  Son 10 yılda çoğalan markalı konut projeleriyle birlikte fırsatı öncesinde görerek sektörde 5 senedir faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin ilk SaaS modelinde hizmet veren projelerinden biri olmasının yanı sıra sektörüne de liderlik ediyor.

  Yöneticilere (akıllı eşleştirme algoritmalı altyapısıyla) muhasebe, iletişim, personel ve tesis yönetimine kadar ihtiyacı olabileceği her konuda destek olurken; site sakinlerine de kredi kartlarıyla online aidat ödeme ayrıcalığı gibi yaşadıkları alana hem değer katan hem de hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunuyor.

 50. Merhaba,

  Biz de Paraşüt https://www.parasut.com) olarak SaaS hizmeti veriyoruz. Türkiye'de SaaS'ın yaygınlaşması için hem internette hem de basılı mecralarda çaba sarf ediyoruz.

  Paraşüt'ü tanımayanlar için; Paraşüt web tabanlı bir muhasebe ve finans yönetimi yazılımı. Girişimler ve küçük işletmeler için cari hesap takibi, gelir gider yönetimi, detaylı raporlamalar sunan Paraşüt, bunların yanında çözüm ortakları ile beraber online tahsilat ve elektronik fatura hizmetleri de veriyor. Paraşüt'ü 1 ay ücretsiz deneyebilir, her türlü sorunuz için de istediğiniz zaman benimle ya da ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Türkiye'e SaaS'ların bu kadar çoğalmasından ve bu büyümenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 51. Serkan Ozkan Serkan Ozkan

  Merhabalar,

  Amerikada 20 den fazla hukuk burosunun analizi ile hazirlanan Rightclick Hukuk CRM 'i Rightclicklaw.com ve 20 den fazla is alani incelenerek hazirlanan business ve travel CRM'i Rightclickbusiness da eklemek isterim. Ocak 2016 dan itibaren bizde Turkiye pazarinda olacagiz. Su anda Amerika ve Hindistan pazarlarinda hizmet vermekteyiz.

 52. Mert Arman Mert Arman

  Merhaba,

  Biz de yazilimbulutu.com olarak hızla büyümekte olan yazılım pazarında yazılım alma sürecinde olan firmalar için bir seçim rehberi oluşturuyoruz. Ağırlığımızı da trendi yakalamış olan SaaS çözümlere veriyoruz. SaaS ürünlerin daha çok duyulmaya anlatılmaya ihtiyacı var. Arda Bey bu konuda büyük bir katkı verdi. Biz de bu bağlamda buradan oldukça faydalandık. Umuyoruz, SaaS girişimleri için hedef müşterileriyle doğrudan buluşabilecekleri dönüşümü yüksek bir portal olmayı başaracağız.

  Biz de tüm SaaS çözümlerinden haberdar olmak isteriz. Bize ürünleriniz ile ilgili kısa bir bilgiyle beraber [email protected]'a mail atabilirsiniz.

  Teşekkürler

 53. Arif Köse Arif Köse

  Merhaba,

  Biz de KOBİ ölçeğindeki firmalara özel SaaS ve bulut tabanlı online CRM sistemi TRCRM'i hayata geçirdik. TRCRM ile firmalar satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, iş geliştirme ve ön muhasebe süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetebiliyorlar. Bir işletmenin temelde ihtiyaç duyacağı tüm modüller mevcut. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda bu modüller içerisinde özel alanlar da oluşturabiliyorlar.

  TRCRM'de mevcut sistem üzerinden firmanın e-ticaret sitesini açabilmesi ve VoIP entegrasyonu ile çağrılarını da yine CRM sistemi üzerinden yönetebilmesi mümkün. TRCRM oldukça gelişmiş bir sistemi kolay kullanılabilir bir şekilde ve çok uygun fiyatlara sunmaktadır.

  TRCRM'i sitemiz üzerinden üye olarak herhangi bir kredi kartı vs. bilgisi girmeden hemen deneyebilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi destek(a)trcrm.com adresine iletebilir veya direkt olarak bizi arayabilirsiniz. 0216 251 51 51

  https://trcrm.com/

  Teşekkürler...

 54. Bürkan Beyli Bürkan Beyli

  Kobiks (Kobiks.com) KOBİ'lere, bulut bazlı Fintek ve B2B e/m-ticaret hizmetleri sunarak iş ortakları (franchise'ları) ile envanter yönetimi ve paylaşımı çözümleri sunar.

  Başlıca özellikler:

  - Envanter yönetimi ve paylaşımı

  - B2B Franchise yönetimi

  - B2B e-ticaret (toptan alım ve satışlar, konsinye yönetimi)

  - İhracat odaklı özel kataloglar

  - Tedarik zinciri yönetimi

  - Dikey e-ticaret siteleri ile entegrasyonlar

 55. Ali Demir Ali Demir

  Merhabalar,

  Uçuş işletme ve organizasyonlarının uçak konfigürasyonlarını ve bakımlarını takip edebilecekleri, bakımları planlayıp uygulayabilecekleri SaaS tabanlı Maintage-Aero adında bir ürünümüz bulunmaktadır.

  %100 milli bir yazılım olarak geliştirilen uygulamamız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.maintage-aero.com adresindeki sitemizden erişebilirsiniz.

  Ek olarak, Maintage-Balloon adındaki balonlara özelleşmiş uygulamamız Kapadokya bölgesindeki işletmecilerin hizmetine sunulmuştur.

 56. Mehmet Ali Talmaç Mehmet Ali Talmaç

  www.kiracitakip.com'da bizim SaaS ürünümüz...

 57. Gokhan Canpolat Gokhan Canpolat

  Build enterprise-ready web applications, running on the browser of your choice. ancyradesktop.com

  Application creator ve Database Manager iceren bir Web Desktop platformudur.

  1. Merhaba Gokhan bey

   Urun web based mi? Web sitenizde download bolumu var. O baska bir urun mu?

 58. Özcan Avtat Özcan Avtat

  Merhaba,

  Size Noyax hakkında bilgi vermek isteriz. Noyax, Türkiye'de KOBİ lerin CRM + Alış/Satış + Finans + Muhasebe + Stok takibini yapmak için ihtiyaç duydukları -SaaS modeli temel alınarak oluşturulan- web tabanlı programdır. Düşük maliyet ile yüksek verim sağlayarak kısa sürede geniş kullanıcı ağına ulaşmaktadır. Noyax'ın asıl amacı işletmelerin tüm işleyişlerini kayıt altına alarak kobileri kurumsal yapıya taşımaktır. Bu sayede işletmeler gerçek veriler ile işletmeleri hakkında raporlar alarak karar verebilme noktasına gelmektedirler. Detaylı bilgi için: https://noyax.com

 59. Özel Hocam Özel Hocam

  Özel ders almak ve özel ders vermek isteyenleri buluşturan platformumuz için özel hocalar ve eğitim merkezleri için üyelik satıyoruz.

  https://www.ozelhocam.com/

 60. Sercan Erdek Sercan Erdek

  Merhabalar

  Teleskop olarak saha personeli çalıştıran firmalara canlı takip ve yönetim imkanı sağlayan hizmetimiz şu anda 50+ firmada 500+ tamamlanmış görevle hızlı bir ivme kaydetmiş durumda, saas alanında hizmet veren kurumların sunduğu kolaylıklar arttıkça sektör içerisinde daha geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

  Ayrıca Türkiye'de çalışan saaslara öneri ve tavsiyem pazarı iyi tanıyın,müşteri kitlenizin kullanımına uygun ürünler geliştirin.Sadece facebook kullanmayı ezberine almış bir kitlenin kullanacağı yazılım da yine o kadar iyi ux/uı deneyimlerine sahip olması gerekir.

 61. Sibel Akyiğit Sibel Akyiğit

  Merhabalar,

  WeCart olarak profesyonel ve kolay kullanılabilen bir eticaret alt yapısıyız. Elazığ Fırat Teknokent'te yer almaktayız. Ekosistemden biraz uzakta olmanın sorunlarını yaşıyoruz açıkçası. Yine de bütün olumsuzluklara rağmen, pes etmeyerek 3 yıl içerisinde iyi bir yere geldiğimizi düşünüyoruz.

  Genel Özelliklerimiz:

  - Kolay kullanılabilen

  - Esnek alt yapı (Her türlü yazılıma ve uygulamaya kolay entegrasyon)

  - Entegrasyon Seçenekleri (Muhasebe, Kargo, Sanal Pazar-N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Epttavm, SanalPazar)

  - B2B Modülü

  - Sanal Pos Seçenekleri

  - Güçlü arama alt yapısı

 62. Burak Topçuoğlu Burak Topçuoğlu

  Merhaba,

  CRM ve Satış Yönetimi Çözümü TeamGram da bir SaaS.

  https://www.teamgram.com/

  Türkiye'de geliştirilip 2016’da hizmet vermeye başlayan ve 2017'de Toronto ofisini açan TeamGram, KOBİ’lerin müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), satış yönetimi, iş takibi gibi temel ihtiyaçlarını web ve mobil uygulamalarla kolaylaştırıyor.

  TeamGram, teklif hazırlamaktan siparişin teslimine kadar tüm satış faaliyetlerini ve yapılacak işleri takip etmeyi sağlayan, kolay kullanımlı, düşük maliyetli, web ve mobil tabanlı çözümdür. Kolay kullanımlı CRM uygulaması TeamGram'ı 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

 63. Halil Karakose Halil Karakose

  Merhaba

  subscrEASY olarak, Temmuz 2017'de faaliyete başladık. SaaS firmalar için, bulut tabanlı abonelik ücretlendirme altyapısı hizmeti sunuyoruz. Yaptığımız işe subscription-as-a-service de diyebiliriz. Müşterilerimiz direk SaaS firmalar.

  2018 yılında İTÜ Çekirdek ön kuluçka programına kabul edildik. 21 Nisan 2018 Cumartesi günü The Pitcher 2018 etkinliğinde sunum yapacak 20 ekip arasındayız.

  Tekrarlı Tahsilat, kotalı abonelik yönetimi, paket aşım ücreti tanımlama, deneme süresi tanımlama, Iyzico, Payu Entegrasyonu, Müşteri bildirimleri işlemlerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Yazılım entegrasyonunun tamamlanmasının ardından, dakikalar içinde, kodlama gerektirmeden teklif tanımlamanız mümkün.

  https://www.subscreasy.com adresinden ücretsiz üye olup servisi deneyebilirsiniz. Sorularınız için [email protected]'a mail atabilirsiniz.