Ali Servet Eyüboğlu, Zomato Ülke Müdürlüğü görevinden ayrıldı
Girişim

Ali Servet Eyüboğlu, Zomato Ülke Müdürlüğü görevinden ayrıldı

Bu yılın başında Kurucu Ortağı ve CEO'su olduğu Mekanist'in Zomato tarafından satın alınmasıyla birlikte Zomato Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Ali Servet Eyüboğlu yaklaşık 10 ay süren bu yolculuğa son verdiğini açıkladı. Zomato Ülke Müdürlüğü görevinden ayrıldığını bizimle paylaşan Ali Servet Eyüboğlu yeni girişimler ve yatırımlara yelken açmak üzere bu kararı aldığını söylüyor.

Zomato ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Ali Servet Eyüboğlu, Mekanist satışından sonra geçen sürede Zomato’daki misyonunu tamamladığını ve girişimcilik serüvenine yeni iş fikirleri ile devam edeceğini belirtiyor.

Eyüboğlu'nun yeni iş fikirleriyle ilgili henüz detay yok ancak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (4)
  1. Ali Yilmaz Ali Yilmaz

    Bu çocuk nargile içmeyi bırakmayacaktı, çok değişti

  2. Mekanist projesiyle "Başarılı internet girişimi" cümle grubunu Türkiye'ye ilk kazandıranlardan birisi Ali Servet bey. İlgiyle takip ediyoruz.

  3. Farukozn Farukozn

    Zomato burada başarısız oldu. Türkiye'nin lideriydi mekanist. Onu satin almak yetmedi zomatoya. Ali bey her anlamda harika bir insan. Bir davette tanisma imkani yakalamistim. Yeni basarilarini kisa surede duyuracagina eminim