Canlı destek sistemi Ondestek, yerli ürün olmanın avantajıyla büyümesini sürdürüyor

Canlı destek sistemi Ondestek, yerli ürün olmanın avantajıyla büyümesini sürdürüyor

Haziran ayında sizlere tanıttığımız canlı destek sistemi Ondestek.com'un aradan geçen 4 ay gibi bir sürede önemli bir yol katettiğini ve yeni fiyatlandırma sistemine geçtiğini açıkladı.

Wmedya tarafından geliştirilen OnDestek, site ziyaretçilerine canlı destek sağlamak için kullanılan araçlardan biri. Yurtdışında bir çok örneği var ancak yerli bir ürün olmanın avantajlarını kullanarak ilk ivmeyi kazanmış gözüküyor.

Tanıttığımızda test (beta) aşamasında olan ve Profesyonel Paket'i 3 ay için ücretsiz sunan Ondestek, şimdiye kadar 500'den fazla siteye ulaşmış. İlk 6 ay içinde de 2 bin siteye ulaşmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için de hem tasarım ve altyapı tarafında hem de fiyatlar konusunda güncellemeler yapılmış.

Yeni özellikler

İlk tanıttığımızdan farklı olarak tek hesap ile birden çok web sitesindeki ziyaretçileri yönetme özelliğini geliştiren Wmedya, haftalık ziyaretçi raporuyla da istatistiki veriler sunmaya ve çevrimiçi olunması gereken zamanları paylaşmaya başlamış. Ayrıca kaydettiğiniz ziyaretçileri liste halinde görebilme, çıktı alabilme ve ses seçeneklerini kişiye özel olarak değiştirme özellikleri de eklenmiş.

ondestek cnalı destek araci

Müşteri temsilcisi başına ücretlendirme, 1 temsilci ücretsiz

Ödeme ve fiyatlandırma tarafındaki değişiklikler de dikkat çekici. Artık Ondestek'te PayU entegrasyonuyla kredi kartı ve taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor. Fiyatlandırma da ise müşteri temsilcisi başına fiyatlandırmaya geçilmiş. Şu anda 1 müşteri temsilcisi için ücretsiz kullanılabilen Ondestek, birden fazla müşteri temsilcisi için aylık 19,2 TL'den başlayan bir fiyatlandırma sunuyor.

Ondestek, yerli ürün eksikliği nedeniyle avantajlı bir girişim ama bu avantajı kullanmayı sürdürürken 1 yıl içinde farklı dil seçenekleri de eklemeyi de düşünüyor.

Ondestek.com'dan girişimi inceleyebilir, site üzerindeki canlı destek aracını kullanarak ziyaretçilerinize nasıl bir deneyim sunacağınızı görebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.