x

Webrazzi Summit’in 25 yeni konuşmacısı belli oldu

webrazzi-summit-logoWebrazzi Summit‘e bir aydan biraz daha fazla bir süre kaldı. Borsa İstanbul’da Gong töreniyle başlayacak olan hafta NewCo İstanbul ve Webrazzi Summit ile devam edecek.

İki gün boyunca Türkiye internet ekosisteminin bir araya geleceği etkinlik yaklaştıkça konuşmacı listemiz de giderek son haline geliyor. Bir taraftan ilk kez düzenleyeceğimiz girişimcilik yarışması Webrazzi Arena‘nın hazırlıklarına devam ederken, konuşmacı görüşmelerimiz de sürüyor. Bugün kesinleşen 25 önemli ismi daha sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Henüz Webrazzi Summit için kaydınızı yaptırmadıysanız, bilet satışlarımız açıkken hemen kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz.

Webrazzi Summit’in kesinleşen tüm konuşmacılarına ve diğer detaylara summit.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni konuşmacılarımıza geçelim; Panda kurucu ortağı Ahmet Sülek, Connectors etkinliğinin kurucusu Ben Constantini, Zapier Kurucu Ortağı Bryan Helmig, Ingenious Kurucu Ortağı ve CEO’su Burak Adalı, Amazon Web Services Şef Teknoloji Evangelisti Carlos Conde, Rich Relevance Avrupa Satış Direktörü David Ogidi, İTÜ Arı Teknokent Pazarlama Grup Başkanı Dr. Deniz Tunçalp, Perform Grup Genel Müdürü Emre Uğurlu, Spotify Türkiye Ülke Direktörü Ergül Çivi, Blablacar Türkiye Ülke Yöneticisi Esin İmer, Mynet Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü Fuat Şeker, Markafoni CEO’su İlker Baydar, Scorp Kurucu Ortakları İzzet Zakuto ve Sercan Işık, Arctic Startup Etkinlik Direktörü Jan Ameri, OnPage.org Kurucu Ortağı ve Yönetici Direktörü Marcus Tandler, TurkishWİN Kurucusu Melek Pulatkonak, Angelfish Kurucusu ve CEO’su Murat Deligöz, PayU Orta Doğu ve Afrika CEO’su Mustapha Zaouini, Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Hepsiburada CMO’su Özgür Doğan, Digitouch Kurucu ve Yönetici Ortağı Yunus Güvenen, incir.com kurucusu ve CEO’su Yusuf Yıldırım Webrazzi Summit’in yeni konuşmacıları oldular.

Daha önce açıkladığımız konuşmacılarımızla birlikte tüm kesinleşmiş konuşmacılarımıza Webrazzi Summit sitesinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 Yeni Konuşmacıları

Ahmet Sülek - Panda.Network

Ahmet Sülek – Panda.Network

Ben Constantini - Connectors

Ben Constantini – Connectors

Bryan Helmig - Zapier

Bryan Helmig – Zapier

Burak Adalı - Inginious

Burak Adalı – Inginious

Carlos Conde - Amazon Web Services

Carlos Conde – Amazon Web Services

David Ogidi - RichRelevance

David Ogidi – RichRelevance

Dr. Deniz Tunçalp - ITU Arı Teknokent

Dr. Deniz Tunçalp – ITU Arı Teknokent

Emre Uğurlu - Perform GRup

Emre Uğurlu – Perform Grup

Ergül Çivi - Spotify Türkiye

Ergül Çivi – Spotify Türkiye

Esin İmer - Blablacar Türkiye

Esin İmer – Blablacar Türkiye

Fuat Şeker - Mynet

Fuat Şeker – Mynet

İlker Baydar - Markafoni

İlker Baydar – Markafoni

İzzet Zakuto - Scorp

İzzet Zakuto – Scorp

Jan Ameri - Arctic Startup

Jan Ameri – Arctic Startup

Marcus Tandler - OnPage.org

Marcus Tandler – OnPage.org

Melek Pulatkonak - TurkishWIN

Melek Pulatkonak – TurkishWIN

Murat Deligöz - Angelfish

Murat Deligöz – Angelfish

Mustapha Zaouini - PayU

Mustapha Zaouini – PayU

Nevgül Bilsel Safkan - Kliksa

Nevgül Bilsel Safkan – Kliksa

Öget Kantarcı - GittiGidiyor

Öget Kantarcı – GittiGidiyor

Özgür Doğan - Hepsiburada

Özgür Doğan – Hepsiburada

Sercan Işık - Scorp

Sercan Işık – Scorp

Yunus Güvenen - Digitouch

Yunus Güvenen – Digitouch

Yusuf Yıldırım - incir.com

Yusuf Yıldırım – incir.com

Webrazzi Summit 2014’ten bazı görüntüleri sizler için derlediğimiz konferans videomuzda aşağıda izleyebilirsiniz. Ek olarak Webrazzi Summit 2014 konferansının, yani geçen senenin, konuşmacılarına, programına ve 2 farklı salonda gerçekleşen sunumların/oturumların tamanına dilerseniz hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 Sponsorları

Webrazzi Summit 2015’in Elmas sponsorları geçen yıl da olduğu gibi Markafoni ve Turkcell oldular. Platin sponsorlarımız Borsa İstanbul Özel Pazarmynet, PayURadore ve TEB, Altın Sponsorlarımız Amazon Web Services, Angelfish, BukoliCrenvoİK, EnUygun.comGenesys, IBM, incir.com, ininalmetrics34 ve Rich RelevanceObase, Gümüş sponsorlarımız ise Admitad.comDigitouch, iyzicoKariyer.net ve Kliksa.com, medya sponsorlarımız arabnet, Arctic Startup, DigitalAgeForbes, MediaCatSözcüReuters, Startup Dergisi, TechCrunch ve Wamda, destekleyenler ise Blogelli ve GittiGidiyor oldular. Tüm sponsorlarımıza konferansa verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Yorumlar (1)

  1. saadet zincirinin bir girişim olarak sergilenmesi çok yazık.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın