Kampanyalarla büyüyen getir, 15 TL'ye kadar bedava dondurma getiriyor
Girişim

Kampanyalarla büyüyen getir, 15 TL'ye kadar bedava dondurma getiriyor

'getir de getirelim' sloganıyla yola çıkan ve yaklaşık 200 çeşit ürünü 7 gün 24 saat boyunca ortalama 10 dakika içinde 'getiren' getir, yeni bir kampanyaya daha imza attı.

Şimdilik yalnızca İstanbul'da aktif olan getir'in Algida ile birlikte düzenlediği bu kampanyayla beraber 28 Ağustos Cuma günü saat 23.59'a kadar olan dondurma siparişleri 15 TL'ye kadar bedava olacak.

Yayına girdikten sonra kullanıcı kazanımı stratejisinin temeline bu gibi kampanyaları koyan getir, hatırlarsanız geçmişte de kullanıcılarını bu gibi dikkat çekici avantajlarla buluşturmuştu.

getir-algida-kampanya-gorseli

Kampanya dahilinde her dondurma çeşidinden en fazla 2 adet sipariş edebiliyorsunuz. Sadece 1 kulanım için geçerli olan bu kampanyada 'servis ücreti' ise talep edilmiyor. getir'in bu kampanyasıyla ilgili detaylar için kampanya sayfasına göz atabilirsiniz.

getir ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (6)
  1. Mükemmel bir sistemleri var, sipariş verdim kuryenin nerede olduğunu görebiliyorum. Üstelik oldukça hızlı getiriyorlar.

  2. birde siparişleri getirse

  3. biraz geç geldi ama olsun sistemi beğendim tutar bu :D

  4. Cok hizlilar super

  5. Ergin Ergin

    servis ücreti varmı normal ürünlerde ?

  6. Bizim iş yerinin yanında dükkan kiraladılar, bazen bana özel kampanya çıkıyor hemen sipariş veriyorum 1dk içinde getirip rekorlarını kırıyorlar.