Webrazzi Store: Bize göre bir alışveriş deneyimi başlıyor!

Türkiye'de belki biraz durağanlaşan e-ticaret alanına Webrazzi Store ile farklı bir giriş yapıyoruz.

webrazzi-store

Webrazzi olarak bu yıl farklı girişimlerle büyümeye devam ediyoruz. İki ay önce açtığımız doğal reklam servisimiz Adrazzi şimdiden başarılı bir başlangıç yaptı ve emin adımlarla gelişimini sürdürüyor. Bugün ise Türkiye'de belki biraz durağanlaşan e-ticaret alanına Webrazzi Store ile farklı bir giriş yapıyoruz.

Webrazzi Store, ağırlıklı olarak yeni nesil teknoloji ürünlerinin yer aldığı bir online mağaza olacak. Webrazzi logolu t-shirt, sticker, grid defter gibi ürünlerin de yer aldığı Webrazzi Store'da görebileceğiniz gibi dronelar, akıllı bileklikler, kablosuz müzik sistemleri, akıllı ev gereçleri ve kulaklıklar gibi yenilikçi ürünler yer alıyor.

store_logo1Webrazzi Store'da dünyadaki ve Türkiye'deki önde gelen firmalarla düzenleyeceğimiz online kampanyalarla klasik bir e-ticaret deneyimi sunmak yerine, marka ve takipçilerin kolayca etkileşime geçeceği bir e-ticaret platformu olmayı hedefliyoruz.

Kısacası, Webrazzi Store ile sizin ve bizim gibilerin keyifle alışveriş yapacakları, bizim dilimizden konuşan, bizim beklentilerimizi bilen bir alışveriş deneyimi planlıyoruz. Webrazzi Store'dan bir ürün aldığınızda bileceksiniz ki alacağınız hizmetin arkasında Webrazzi gücü var ve sizi yarı yolda bırakmayacak. Size en kısa sürede ürünü göndermek için elinden geleni yapacak ve sizin tercihlerinizle ürün yelpazesini genişletecek.

557ed9c1733d4

Webrazzi Store'da özel kampanyalarla yeni nesil ürünleri avantajlı fiyatlarla ve ek ürünlerle sizlere sunacağız. Webrazzi Store'un açılışına özel üç kampanya yaptık. Birinci kampanyamızla piyasada 399 TL'ye bulabileceğiniz Jawbone UP24 akıllı bilekliğe 299TL'den sahip olabileceksiniz, kampanya dahilinde Jawbone'unuzun yanında bir de Webrazzi T-shirt'ü hediye ediyoruz.

557ec6d0c32d5

İkinci kampanyamız ise Webrazzi Store için özel tasarlayıp ürettirdiğimiz Webrazzi ürünleri var. Webrazzi Box adını verdiğimiz setin içerisinde 1'er adet W logolu T-shirt, A5 Dot Grid Defter, A6 Dot Grid Defter, Tasarımcılar için piksel cetvelli A4 çizim defteri ve 5'li Webrazzi Sticker setine sahip olabilirsiniz.

wboxmuzik

Açılışa özel üçüncü kampanyamız ise Webrazzi Box Müzik! Sınırlı sayıda Bose, Spotify ve Webrazzi ürünleriyle kurguladığımız Webrazzi Box Müzik alan ilk 10 kişiye ayrıca 3 aylık premium Spotify üyeliği hediye ediyoruz. Bose Soundlink Colour kablosuz hoparlör, Spotify T-Shirt'ü ve Webrazzi ürünleriyle birlikte Webrazzi Box Müzik paketinize hemen sahip olabilirsiniz.

Sizlerin öneriyle daha da çeşitlenecek olan Webrazzi Store'da önümüzdeki dönemde daha fazla internet bağlantılı ürün (IoT) ve tahmin edeceğiniz gibi Kickstarter'dan çıkmış yeni nesil ürünler yer alacak.

Bu süreçte siz değerli Webrazzi okuyucularının öneri, tercih ve yorumları bizler için çok değerli olacak. O yüzden lütfen bizimle iletişimde olun ve isteklerinizi paylaşın.

Şimdi sizi Webrazzi Store adresine alalım. Belki ilginizi çeken bir ürün vardır. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.