Ucakbileti.com yenilendi
E-Ticaret

Ucakbileti.com yenilendi

Binlerce hava yolu arasından bütçeye en uygun uçak biletini, pratik şekilde bulunmasını amaçlayarak yola çıkan Ucakbileti.com yenilendi. Çok daha kullanıcı dostu bir arayüzle tasarımını baştan aşağı değiştiren Ucakbileti.com, kullanıcılarını, aradıkları uçak biletine en az tıklamayla ve en az zamanı harcayarak ulaştırmak için gereken her şeyi yapmış görünüyor.

Öncelikle dikkatimi çeken, sayısı hızla artan mobil kullanıcıların ihtiyacına cevap vererek, sitenin mobil dostu bir hale getirilmiş olması. Bundan böyle Ucakbileti.com’dan bilet almak için cep telefonunuz veya tabletiniz de en az bilgisayarınız kadar işinize yarayacak. Sade ve kullanışlı mobil arayüzü, ucuz uçak bileti arayışında olan kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

ucak-bileti-yeni-ekran-goruntusu

Ucakbileti.com’un tüm sayfalarını dünyanın önde gelen SSL sağlayıcısı GeoTrust Global CA tarafından güvenlik altına almış olması da kullanıcılarının içini rahatlatan ve siteye bağlılıklarını arttıracak önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar, istedikleri uçak biletini güvenli ödeme sayfalarından ve 3D secure sistemini kullanarak alabiliyorlar. Internet üzerinden alış veriş yaparken bazen hâlâ ellerimizin titrediğini düşünecek olursak, Ucakbileti.com’un güvenlik konusuna bu kadar önem vermesi kullanıcı dostu bir mecra olabilmek adına çok önemli bir adım diyebiliriz. Tabii ki anlaşmalı kredi kartlarına taksitle uçak bileti satın alma imkânı da gözardı edilemeyecek başka bir avantaj.

ucakbileti-logoTüm bunların yanı sıra sitenin hızı da gözle görülür derecede artmış. Şu an için Türkiye’nin en hızlı uçak bileti arama sitesi olan Ucakbileti.com’da kullanıcılar saniyeler içinde uçak bileti satın alma işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Binlerce hava yolunun tüm uçuşlarını saniyeler içinde karşılaştırarak, dünyanın bir ucundan bir ucuna uçak bileti satın almak ve hatta gidiş-dönüş uçak biletlerini farklı hava yollarından aynı anda alabilmek Ucakbileti.com’u bu alanda ayrıcalıklı kılıyor.

Yenilikçi bakış açısı, kullanıcıdan yana oluşu, istikrarı ve sürekli kendini geliştirebilme becerisi sayesinde Ucakbileti.com önümüzdeki günlerde sektördeki yerini takip etmeye değer mecralardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar (12)
 1. Mehmet Kızılkaya Mehmet Kızılkaya

  Ctrl+C obilet.com Ctrl+V ucakbileti.com :)

  1. hocam sen nasıl bakiyorsun siteye? Tbikide konsept aynı olacak. Git priceline.com 'a bak o da mı obilet 'den kopyalamiş. Obilet.com nedir yaa?

  2. obilet'in alt yapısı biletall :)

  3. Technonur Technonur

   dedigin sitenin yakindan uzaktan alakasi dahi yok nasil baktin anlamadim :)

 2. site bir de çalışsa güzel olacaktı :)

 3. Gülüyorum sadece, yenilenmiş hali mi bu? Çok amatör bir duruşu var da...

  1. Bu reklam yenilenmiş olması değil önemli olan insanların dikkatini çekebilmek ;)

 4. Arayüz kodlaması çok kötü. Ana sayfada 30sn içinde 10a yakın bug buldum.

 5. önceki hali nasıldı ki ?

 6. Fena değil

 7. Biletbayi Biletbayi

  Başarılarınızın devamıni dileriz. Biletbayi.com Ailesi olarak

 8. Meral Bilkay Meral Bilkay

  Eskisine nazaran çok daha kullanıcı dostu olmuş, emeği geçenleri kutlarım