Cepfix, akıllı telefon ve tablet tamircisini ayağınıza getiriyor
Girişim

Cepfix, akıllı telefon ve tablet tamircisini ayağınıza getiriyor

Cepfix Akilli Cep Telefonu Tamiri 2Kapıya servis hizmetlerin giderek arttığı bir dönemdeyiz ve Cepfix.com akıllı cihazınızı tamiri için de bu kolaylığı getiriyor. Akıllı telefon veya tablet arızalarında hızlı ve zahmetsiz bir çözüm sunuyor.

Cepfix, herhangi bir arıza durumunda tamirci ve yedek telefon arama derdini hızlıca çözmek isteyen bir girişim. Cepfix.com'a girip cihaz marka, model ve hasar bilgisini girerek tahmini bir fiyat alıyorsunuz. Eğer bu tahmini fiyat sizin için uygunsa tamircinizi çağırıp, yanında bir tane de yedek telefon getirmesini isteyebiliyorsunuz.

Serhan Gülfidan, Sinan Gülfidan ve  Ahmet Tigrel tarafından kurulan Cepfix, bu alanda hizmet veren yerlerden daha iyi bir teknik destek ve müşteri hizmeti sunarak farklılaşmak istiyor.

Cepfix Akilli Cep Telefonu Tamiri

Cepfix kuryesini istediğiniz bir gün ve 9-18 saatleri arasında çağırabiliyorsunuz. Cihazınızın durumunu da Cepfix websitesi üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Gelir modellerini çeşitlendiriyor

Kurumsal firmaları da düşünen Cepfix, birden fazla şirket cihazı arızalandığında tüm cihazların takibinin tek bir hesapta takip edilebilmesini sağlıyor. Parça değişimleri için 6 ay garanti sunuyor. Tamir hizmetinin yanında yedek telefon sağlama, yazılım hizmetleri ve aksesuar satışıyla da gelir modellerini çeşitlendiriyor.

Akıllı cihazların arızalanma oranı nedir bilmiyorum ama Cepfix'in sunduğu hizmet farkıyla özellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilebileceğini söyleyebilirim. Orkun Tekin'in de melek yatırımcı olarak destek verdiğini öğrendiğimiz Cepfix hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar (4)
  1. Mehmet Mehmet

    Bu iş tutarsa, hiçbir şey bilmediğimi kabullenip bir daha da bir çalışma içinde bulunmam herhalde. Maalesef hiç bir şansı yok, emek verilmiş yazık olmuş. Keşke başarabilseler ama yeterli işlem hacmini yakalamaları çok zor gözüküyor. En basitinden kaç kere telefonunuz bozuluyor ve ne büyüklükte. Kaç para vermeyi göze alırsınız? Garanti durumu ne olacak? Garantisi varsa neden buraya vereseniz vs.

  2. Bence iyi bir girişim olabilir. Yurtdışındaki benzer bir girişim olan icracked başarılı oldu. Ama icracked 20dk ile 1 saat arasında telefonu tamir edip verme garantisi sunuyor burada anladığım kadarıyla ek olarak sadece kuryelik yapılıyor , geliştirilirse umarım başarılı olur.

  3. iPod servisleri yok mu?

  4. Mustafa Hakkı Mustafa Hakkı

    Çok güzel bir hizmet. Bu iş tutar Kutlarım arkadaşları. Allah muaffak etsin. Az karla başlayın inan yetistiremezsiniz. Hayırlı olsun