Tesla, İstanbul ofisi için yönetici arayışına başladı

tesla-charging-stationDaha önce sizlerle 2015 yılında Türkiye’ye açılacağını paylaştığımız Tesla, Türkiye operasyonu için ‘Regional Delivery Manager’ ve ‘Service Manager’ ünvanlarıyla çalışan arayışlarını da resmi olarak başlattı.

Tesla’nın Türkiye operasyonu için arayışlara başladığı ‘Regional Delivery Manager’ pozisyonu, şirketin Türkiye’deki tüm dağıtım ve tedariğinden sorumlu olacak. Bunun dışında yurtdışındaki diğer Tesla merkezleriyle de ilişki içinde olacak olan bu pozisyon, sonrasında kendi ekibini de kuracak.

Diğer yandan Tesla, ‘Service Manager‘ pozisyonuyla da müşteri ilişkilerini de emanet edeceği ve şirketin ilk fiziksel varlıklarından sorumlu olacak kişiyi arıyor.Şimdilik Türkiye merkezli iki tane iş ilanı yayınlayan şirket, bu pozisyonların detaylarındaysa Tesla bünyesinde çalışacak başka kişilerden de bahsediyor. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Screen Shot 2015-03-30 at 16.31.30

Yorumlar (5)

 1. Süper bir haber.

  Hastanede yere s*çan teyze haberlerinden sonra cidden iyi geldi. Ama Elon abi o haberi görmesin de..

  Cevapla
 2. Ferhat KILIÇARSLAN |

  yinede pahalı elektrik dolumu ve parçalar la dolu bir ülke olacağız.

  Cevapla
 3. Nasıl başvuru yapılacak?

  Cevapla
  • kpss’den 90 ve üzeri ve kpds 70 puan üzeri puanı olanlar başvurabiliyor sadece. Eğer bu puanlarınız varsa ikametgah ilmuhaberi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, noter onaylı diploma fotokopisi ile şirketin ankaradaki merkezine şahsen başvuru yapabilirsiniz.

   Cevapla
 4. bugünden sonra bir daha düşünsün Tesla bence 🙂

  Cevapla

Bir Cevap Yazın