Webrazzi Summit 2015 biletleri satışa çıkıyor, indirim hakkınızı şimdi alın!
Etkinlikler

Webrazzi Summit 2015 biletleri satışa çıkıyor, indirim hakkınızı şimdi alın!

Bu sene 21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ve 2 gün sürecek olan Webrazzi Summit 2015 için artık resmen geri sayıma girdik. Türkiye'nin en etkili internet konferansının biletleri çok kısa zaman içinde satışa çıkacak ve hemen bugün summit.webrazzi.com adresine girerek e-posta adresinizi bırakırsanız biletler satışa çıktığında size verilecek kod ile 1 bilet fiyatına 2 bilet alabileceksiniz.

Özetle; Summit'15 biletleri satışa çıktığında e-posta adresini bizimle paylaşan okuyucularımıza özel bir e-posta göndereceğiz. Bu e-postada paylaşacağımız kod ile satın alma yapan okuyucularımız, 2 Webrazzi Summit 2015 biletine 1 bilet fiyatı ödeyerek sahip olabilecekler.

Bu da 700 Euro fiyat etiketine sahip olacak olan 2 günlük Webrazzi Summit 2015'te bu özel kampanyadan faydalanan okuyucularımızın bir bilete 350 Euro karşılığında sahip olabilmeleri anlamına geliyor.

summit-kampanya-yazi

Geçen sene 50'den fazla konuşmacıya ev sahipliği yapan Webrazzi Summit; 550 farklı şirketten 1500'ün üzerinde katılımcıyı ağırlamıştı. Bu sene 2 gün sürecek olan Summit'15 ile ilgili beklentilerinizi daha yüksek tutabilirsiniz. ;) Konferansın biletlerinin kısa bir süre içinde satışta olacağı bilgisini de bir kez daga eklemiş olalım.

Yukarıda bahsettiğimiz kampanyadan yararlanmak için summit.webrazzi.com'a e-posta adresinizi bırakmanız yeterli.

Webrazzi VIP Pass'i incelediniz mi?

Diğer yandan Webrazz'nin yıl içinde düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass'i de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Webrazzi VIP Pass satın alarak Webrazzi Dijital, (Yarın, yani 18 Mart Çarşamba günü düzenleniyor)  Webrazzi Mobil, Webrazzi Summit ve Webrazzi Finansal Servisler'e giriş hakkı kazanabilirsiniz. Bunun dışında Webrazzi'nin düzenleyeceği kapalı etkinliklere katılım hakkı ve 1 yıllık Webrazzi PRO üyeliği de Webrazzi VIP Pass kapsamına giriyor. Dilerseniz tüm detaylara pass.webrazzi.com'dan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Jankat Mesut Sari Jankat Mesut Sari

    Klasik bir tahtakale sloganı olmuş :) Lakin açık ve net eleştirim şudur, satmış olduğunuz biletlerin şüphesiz alıcısı vardır, bu fiyatlar San Francisco'da düzenlenen etkinliklerin fiyatlarının dahi çok üzerinde. Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama 1000 TL ye bilet satıyorsunuz, bunu da 1 alana 1 bedava diyorsunuz, lütfen rakamlarınız da indirim yapın, yada örneğin girişimciler için bazı ayrıcalıklı bir fiyat politikası oluşturun. Swis otel değilde daha büyük bir kongre merkezinde yaparsınız etkinliğinizi çok daha fazla bir katılımcıya kucak açmış olursunuz. Girişimimde ki tüm giderleri kuruşu kuruşuna hesap ederken 1000 TL'yi katılmayı çok istediğim etkinliğinize nasıl ayırabilirim ki? Hele bizim gibi 10 kişilik bir ekip ile katılmak isteyenlere özellikle.. Sevgiler...

  2. Filiz Filiz

    Kesinlikle katılıyorum. Bilet fiyatı çok yüksek.