Apple Watch 10 Nisan'da 349 dolardan başlayan fiyatlarla ön satışa sunuluyor [Güncellendi]

Apple Watch 10 Nisan'da 349 dolardan başlayan fiyatlarla ön satışa sunuluyor [Güncellendi]

Apple'ın yeni ürün ailesi Apple Watch 10 Nisan'dan itibaren ön satışa sunuluyor. Canlı bloglamayla aktardığımız etkinlikte Apple Watch ile ilgili en çok tartışılan konulardan biri olan fiyatı konusuna da açıklık getiren şirket ürünü 349 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuyor.

Beklendiği gibi 38 mm ve 42 mm boyutu için farklı fiyatlarla gelen Apple Watch'ın üç farklı modelinin fiyatları seçilen kordonlara göre de değişiyor.

  • Apple Watch Sport: 349 dolar (38 mm) / 399 dolar (42 mm)
  • Apple Watch: 549-1049 dolar /599-1099 dolar  
  • Apple Watch Edition: 10 bin dolardan başlayan fiyatlarla 

Bugüne kadar geliştirilen en kişisel Apple cihazı olarak nitelenen Apple Watch'ın lüks segmente hitap eden modeli Edition ise sınırlı sayıda ve seçilmiş mağazalarda satışa sunulacak.

24 Nisan'dan itibaren sevkiyatına başlanacak Apple Watch ilk etapta aralarında Kanada, Avustralya, ABD ve Birleşik Krallık'ın olduğu dokuz ülkede satışa çıkacak. Ülkeler arasında Türkiye yer almıyor.

apple watch kordon fiyat

Güncelleme: Etkinliğin ardından güncellenen Apple Store ABD mağazasında Apple Watch'ın farklı kordonlarının fiyatları da görülebiliyor. Aksesuarlar bölümünde listelenen fiyatlar şu şekilde:

Sport Band: 49 dolar 

Classic Buckle: 149 dolar

Leather Loop: 149 dolar 

Milanese Loop: 149 dolar 

Modern Buckle: 249 dolar 

Link Bracelet: 449 dolar

Buna ek olarak cihazın özel şarj aleti de 29 ve 39 dolarlık iki farklı modelle satışa sunuluyor ABD'de. Cihazın Türkiye fiyatları henüz açıklanmadı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.